Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex után alhasi görcs,mennyir...

Szex után alhasi görcs,mennyire normális?

Figyelt kérdés
Tegnap szeretkezés után,szinte azonnal úgy elkezdett görcsölni az alhasam,mint amikor megjön,hányingerem is lett a fájdalomtól,illetve bele izzadtam,majd ettem egy fájdalom csillapítót,és nagy nehezen el is múlt. De még nem jött meg,és van kb. 1 hét míg meg kell jönnie. Egész éjszaka nem volt vele probléma,de még most is érzem,hogy fajdogál,de nem úgy inkább olyan mintha nyomná valami. Utóbbi időben,mensi előtt is fájt a petefészkem mielőtt megjött de ez annál durvább volt. Mitől lehetett? 26 éves vagyok.
2022. jan. 7. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Hát, ha ez rendszeres, akkor mindenképp elmennék nőgyógyászhoz, ultrahangra.
2022. jan. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Mikor voltál utoljára citológián?
2022. jan. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Ha túl nagy a barátod férfiassága vagy túl hevesek voltatok, az is okozhat ilyet.
2022. jan. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ennyire? 6 éve vagyunk együtt,és volt már,hogy fájt de nem így,és nem is ott. Olyan mintha be lenne valami gyulladva
2022. jan. 7. 09:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.
2022. jan. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Orvos, mert nem normális.
2022. jan. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Hiába pontozol le, nemrég mesélte egy lány, hogy SEMMI tünete nem volt annak, hogy méhnyakrákja van, azon kívül, hogy fájt az együttlét. Mindig pontosan jött meg neki stb.

2022. jan. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon össze vissza van a menstruációs ciklusom. Van,hogy 27,28,30,31,32 napra jön meg. És olyankor is nagyon fáj,bár akkor veszek be egy algoflexet és egy órán belül enyhül.
2022. jan. 14. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!