Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális vérzésnek számít?...

Ez normális vérzésnek számít? Vagy inkább erősnek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy igen érdekes a menstruáciom. Ha ülök, illetve fekszem akkor nem jön ki belőlem olyankor semmilyen vér (Ez a 2.nap kivételevel az éjszakákra is vonatkozik). Viszont főleg a menstruáciom 2.illteve 3.napján (néha 4.), ha felállok érzem hogy megindul a löket, es olyankor van h annyira sok jön ki, hogy átazik a betét azonnal. Ha azután hogy ültem/feküdtem elmegyek wc-re, ráülök, akkor annyi vér jön ki belőlem hogy egyfolytában érzem ahogy jönnek a löketek. Általaban a menstruációm 4.-5. napjára ez mérséklődik, de sajnos olyan is van; hogy meg az 5.napon is érzem ahogy távozik löketszerűen a vér. Ilyenkor érzem hogy rohanni kell a wc-re, mert azt érzem, hogy folyik szét a betéten, és akkor tényleg ömlik belőlem. Éppen ezért nehéz meghatározni, hogy ez normálisnak számít e, mert ez a szünet-löket-szünet-löket elv érvényesül. És emiatt nehéz ezt a hányóránként cserélek betétet dolgot megjósolni, mert ha 2 órát ülök és elfutok a wc-re akkor tök jó, de ha felállok és várok akkor jön rendesen és cserélhetem is.

Vannak hónapok, amikor kevés van, van amikor több. Van amikor a 3., 4.napon nem jön semmi és az 5., 6. napon beindul. Szóval össze-vissza.

Eddig csak a mini tampont tudom feltenni, de az nem segít sokat, kb óránként cserélhetem. Főleg mivel azt pisilésnél sem kell kivenni, olyankor meg annyi folyik ugye belőlem (ami alapból a wc-be távozna)hogy szinte azonnal megtelik

Azon a napon,amikor a legerősebb akkor éjszakankent kb 2 óránként szoktam felkelni, mert különben átázom.. sajnos volt már arra is példa h a 2 óra is kevés volt és arra keltem; hogy átáztam.


Szerintetek ez normális, vagy már az erős kategóriába tartozik?


19/L.



2022. jan. 1. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon erősnek tűnik.
2022. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erős
2022. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Tudom nem mostani kérdés, de voltál dokinál? Nekem ugyanez a problémám.
2022. máj. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!