Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárgás zöld folyás mire utalhat?

Sárgás zöld folyás mire utalhat?

Figyelt kérdés
Tegnap szexeltem es nem voltam tul nedves ezert szex kozben elkezdett mar fajni es szex vegere fel is dagadtam nagyon es most masnap is meg faj es eszrevettem hogy a bugyimon keves sargas zold folyasom volt ami beszivodott a tisztasagi betetbe es semmilyen szaga nincsen, viszketes nem jellemzo, leginkabb csak a fajdalom es a folyas. Mi lehet ez?

2022. jan. 9. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyulladás, és biztos nem tegnap szerezted be.
2022. jan. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem reg voltam nogyogyasznal es nem talalt semmit es nem is volt akkor tunetem...
2022. jan. 9. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemi fertőzés. Fordulj ismét orvoshoz. Pár nap alatt képes kialakulni egy ilyen fertőzés.
2022. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
+most wc-n voltam es kicsit verzett de nem menstruacio meg nem is bosegesen, hanem csak rozsaszin lett a wc papir kicsit:/
2022. jan. 9. 14:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a gyulladástól van. Mármint az enyhe vérzés. Jövő héten menj orvoshoz és a párodat is kezeljék.
2022. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!