Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha sárgás folyásom van, az...

Ha sárgás folyásom van, az utalhat arra, hogy nagyon fel vagyok fázva, vagy hólyaghurutra? Nagyon rossz, mert nem múlik sehogy sem a betegség.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat előre is!

2014. jún. 11. 22:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem. A sárgás folyás az nőgyógyászati fertőzésre utal. Ne keverd össze a felfázással és a hólyaghuruttal, ezek HÚGYÚTI betegségek. Más szervrendszer.

Innentől nem teljesen tiszta, hogy melyik betegség nem múlik el, a folyás vagy a felfázás? Mert mindkettőt kezelni kell és lehetőleg egyszerre, ha tényleg mindkettő fennáll.

2014. jún. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
folyás sem múlik, és a felfázás sem
2014. jún. 11. 23:37
 3/15 anonim ***** válasza:
Mind a kettőt kezelni kell, a hólyaghurutot urológusnál, a folyást a nőgyógyásznál, és tudjanak egymásról. Ha csak az egyiket kezeled, a 2 szervrendszer közelsége miatt simán visszajöhet, nem ritka eset sajnos.
2014. jún. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A sárgás folyás, pláne ha büdi is akkor gomba.
2014. jún. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4, ez természetesen NEM igaz. Sárga folyás bármilyen esetben lehet baktériumos is. Nekem a trichomonas is sárgás volt, nem pedig zöldes-habos, ahogyan írják. Attól, h te még csak gombát láttál élőben, a kérdezőnek közel se biztos, hogy gombája van...
2014. jún. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
én sem gombára gyanakodom, mert nem viszket, nincs égető érzés
2014. jún. 13. 09:54
 7/15 A kérdező kommentje:

ne nézzetek hülyének ( :D ), de ha felnyúlok a hüvelyembe és megnyomom enyhén felül a hüvelyem falát, akkor nagyon kell pisilnem

szerintetek ez az miatt lehet hogy nagyon felvagyok fázva?

2014. jún. 13. 09:57
 8/15 A kérdező kommentje:

meg úgy érzem, hogy néha megduzzad a hüvelyem belül és mintha "kilógna"

nem tudom mi lehet a baj :( orvoshoz a jövőhéten tudok menni

2014. jún. 13. 10:08
 9/15 anonim ***** válasza:
A baktériumos folyás ZÖLD, a gombás viszont SÁRGA.
2014. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

Előző...

Baktériumos folyás lehet fehéres, szürkés, sárgás vagy zöldes is. A trichomonasos folyás zöldes vagy sárgás. A gombás folyás fehéres vagy sárgás. Ugye ez alapján azért érzed, hogy az a betegség, amit te esetleg magadon láttál (ha egyáltalán, mert azt is el tudom képzelni, hogy csak egy weblapon olvasgattál), nem az egyetlen variáció, ami előfordulhat?

Ne oszd az észt, ha nem tudsz semmit. Köszönjük.

2014. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!