Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Utálom, amikor menstruálok....

Utálom, amikor menstruálok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Amikor megjön, az első egy vagy két nap mindig pokoli, ha nincs nálam fájdalomcsillapító. Anélkül fáj a hátam, a hasam pedig még sokkal jobban is, nem bírok enni sem ezidő alatt, mert bármit is ennék, azonnal kihánynám. ( hányni is szoktam szinte mindig). Ez normális ilyenkor? Mit lehet tenni ezzel? Megkeseríti az életem.

2022. jan. 11. 13:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
39%
A menstruációnak fájdalommentesnek kellene lennie. Ha van egy kis enyhe görcs néha az még normálisnak mondható, de a te esetedben teljeskörű kivizsgálás kellene.
2022. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó, a menstruációnak nem Kell fájdalommentesnek lennie! Sajnos sok nőnél mindenféle ok nélkül bizony fájdalmas a folyamat. A vizsgálat természetesen szükséges.
2022. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
31%

20, felsőfokú egészségügyi végzettségem van. A dismenorrea nagyon gyakran elsődleges, nem fizikai eltérés okozza. A nők kb 50%-a érintett. Az orvosi evidence based ( bizonyítékokon alapuló) első vonalú hivatalos ajánlás a fogamzásgátló.

Hivatkozás:

[link]

2022. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!