Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintem hüvelygombám van,...

Szerintem hüvelygombám van, viszont nagyon sokára kaptam időpontot orvoshoz, addig nem fogom bírni, nagyon rossz. Mivel próbáljam meg kezelni? Vegyek egy sima canestent?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az lesz a biztos amit az orvos mond, de valamit muszáj lenne kezdenem vele, mert nem bírom így ki.

Azt olvastam, hogy a Betadine kúp több embernek bevált. Melyiket próbáljam ki?



2022. jan. 13. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Canesten megér egy próbát.
2022. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Canesten, de olyat vegyel,amiben kup es krem is van. Ha tenyleg gomba es nem makacs fajta vagy kevert fertozes, akkor hasznalni fog.
2022. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor egy canesten kombit vagyek?

2022. jan. 13. 14:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Canestent azért nem ajánlom, mert létezik clotrimazil, sőt flukonazol rezisztens gomba is, tehát ha nincs időpont próbáld SBO nőgyógyászati rendelésen feliratni a bórsavas kúpot, min. 20 db-ot! Sürgős nőgyógyászat minden kórházban van, mondd meg a kartonozóban hogy nagyon szarul vagy, ezzel tényleg nem szabad heteket várni! Vény nélküli Micovag-ot tudod még megvenni, de elég drága a másikhoz képest és nem is annyira hatékony, mert nincs benne az a mennyiségú bórsav.
2022. jan. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma elkezdtem a kezelest, feltettem a lágy hüvelykapszulát. Csak a hüvelyemben érzem a tüneteket, de gondolom így is kell használni a kenőcsöt is, viszont azt nem tudom, hogy mennyire kenhetem be. A hüvelynyíláshoz kenhetek, vagy csak kintebb?

2022. jan. 14. 23:36
 6/9 anonim ***** válasza:
A kremet termeszetesen nem a huvelybe kell kenni, de olvasd el a tajekoztatot kerlek, minden benne van :)
2022. jan. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha esetleg valaki itt jar akkor en a gynoxin 3db-os huvelykupot ajanlom, voltam dokinal es azt mondta vegyek ilyet es nekem hasznalt:) venynelkuli
2022. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Még érzek minimális viszketést a nyílásnál, ez gondolom azt jelenti, hogy nem hatott.

Próbálkozzak betadine kúppal? Az elvileg több dologra jó. Ha holnap elkezdek egy olyan kúrát?

2022. jan. 16. 12:09
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem fog helyre jönni semmilyen vénynélküli kapszulától, orvosnak kellene levennie kentet tenyésztésre és megállapítani hogy tényleg gomba vagy baktérium okozza, esetleg lehet a 2 együtt, kevert fertőzés... illetve ha bakteriális akkor is okozhatja többféle baktérium, amire normális szájon át szedhető antibiotikum kell, a makacs gombára pedig flukonazol tabletta, akár 4-5 doboz is! Az olyan dokikban ne bízz akik hazaküldenek 1-2 doboz canestennel meg betadines hülyeséggel... semmit nem fog érni, ezt ki kell vizsgálni! Lehet STD is ha nemi életet élsz...
2022. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!