Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött meg a menstruációm,...

Nem jött meg a menstruációm, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
19 vagyok, mar teljesen be allt ezelott a menzeszem. Semmi problema nem volt vele, viszont ebben a honapban egyaltalan nem jott meg. A terhesseg 100%ban ki van zarva. Szilveszterkor buliznientem par baratnommel, utana beteg lettem kb 1 hetre (a tobbiek senki nem) , kb 2 napig elment a szaglasom es az izlelesem, nagyon fajt es kapart a torkom. Vettem egy covid gyors tesztet de negativ lett, szoval ha jot mutatott a teszt csak egy natha lehetett vagy valami mast elkaptam a nagy tomegben. Lehet hogy a betegseg miatt nem jott meg? Vagy kezdjek aggodni hogy mas all a hatterben?

2022. jan. 14. 16:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Azert kerdezem mert ha ilyen betegseg miatt elmarad akkor nem megyek el orvoshoz, tisztaban vagyok vele hogy itt senki nem az. Csak kivancsi vagyok mitol lehet vagy esetleg volt e meg valakinek hasonlo tapasztalata
2022. jan. 14. 16:28
 2/8 A kérdező kommentje:
(egyebkent mind a 3 oltast megkaptam, nem tudom az szamit e valamit, a legutolsot kb masfel honapja)
2022. jan. 14. 16:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre késik, még csak 14-e van amúgy előfordulhat akár 1 hónap is kimarad. A betegség, vagy a Covid oltás is oka lehet ennek. Felesleges orvoshoz menni, majd akkor, ha a következő hónapban sem jön meg.
2022. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az oltás simán be tud zavarni. Az aggódással tovább növeled az esélyét annak, hogy késsen. Nyugodj meg, meg fog jönni.
2022. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
2022. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen 5-ös ezt én is láttam

Majdnem elsírtam párszor magam

2022. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy késik. Tapasztalatot tudok csak írni, így ne vedd 100%-ra, hogy nálad is ez a helyzet. Ősszel voltam beteg, szaglás és íz érzékelésem is elment, egy hétre. Covid tesztet nem csináltam így nem tudom az volt-e vagy sem.


A betegség alatt kellett volna megjönnie és miután meggyógyultam, a szagok és ízek is visszajöttek, utána rá kb. egy hétre jött meg- azóta vissza is állt a szokott időpontra -


Egyébként bármilyen betegség, tehát nem Covid, sima megfázás miatt is késhet.


Aggódni ne aggódj, az csak ront a helyzeten.

2022. jan. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Na vajon mitől késik?Több oltást már ne kérjél
2022. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!