Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket odalent, mitől lehet?

Viszket odalent, mitől lehet?

Figyelt kérdés

2 napja viszket odalent tűrhetően, nincs meg a kényszer hogy vakarjam, de folyamatosan érzem. Utána olvastam mi lehet, de nem jöttem rá. Kicsit van csak kipirosodva, a pisilés egyáltalán nem fáj, viszont nagyon kevés, de túrós vagy szárazabb fehérfolyásom van.


Előző héten beteg voltam, antibiotikumot kellett szednem. Ez az egyik tippem ami miatt lehetnek ezek a tünetek.


Utoljára két és fél hete voltam együtt a barátommal, de gondolom ha hüvelyi fertőzés lenne, akkor azt is érezném és nem csak az ajkak és a csikló körül viszketne. Talán a tünetek is hamarabb előjöttek volna. (Ha tévedek, nyugodtan javítsatok ki)


A suliban a nyilvános wc nem a leghigénikusabb, ezt is egy opciónak tartom hogy ott elkaptam valamit.


Összességében a tünetek enyhék, de zavarnak, mert nem ez a normális. Orvoshoz ha kell, elmegyek, de még kíváncsi vagyok a véleményetekre. Nektek volt már hasonló?


2022. jan. 18. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gomba.

Vagy elmesz orvoshoz vele vagy veszel canestent (kupot+kremet)

2022. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelygomba. 2 hetes antibiotikum-kezelés után (hörgőgyulladásom volt) én is pont ugyanigy jártam. Nőgyógyász megoldotta.
2022. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezert sajnalatos, hogy az orvosok nem hivjak fel a figyelmet arra, hogy antibiotikum melle szinte kotelezo a huvelyflora helyreallito kup, kulonben gombad lehet.

Kivetel nelkul mindig gombas lettem, ha antibiotikumot szedtem, aztan egyszer egy orvos emlitette, hogy hasznaljak kupot. Eszembe nem jutott volna...

Na mindegy, canestent vegyel, kupot es kremet is, az remelhetoleg megoldja. Ha nem javul, akkor orvos.

2022. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!