Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Borzasztóan ég, és viszket...

Borzasztóan ég, és viszket odalent. Miért?

Figyelt kérdés
Egy éve vettem egy canesten kombit, mert azelőtt másfél evig szenvedtem a viszketéssel. Sikeresen abba maradt, minden tök jó volt, de az utóbbi egy hétbe megint, de most a viszketés mellett ég is. Nem élek szexuális életet..
2020. szept. 12. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
ODALENT:-)!! Lábod gombás fertözéséröl van szo?????????
2020. szept. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Én egyszer nyaralni voltam, amikor így jártam… neten olvastam egy házi praktikát és mivel könnyebb volt boltba menni, mint patikába, kipróbáltam és azóta is mindenkinek ezt ajánlom!

Felborult a nunid ph-ja, így azt kell helyreállítani, amihez tökéletes az áfonya! Vettem egy fél kilót a boltban, összenyomkodtam és bekentem. Ekkor már 3 napja szenvedtem, majd ezután 2 nappal már el is múlott és azóta se jött szerencsére vissza :)

2020. szept. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a Canesten Combi sem eleg, akkor kenetvetelbol tenyesztes kell nogyogyasznal. Ezt meg szuzen is konnyu elvegezni.
2020. szept. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Ha 1,5 evig volt fertozesed konkretan, miert nem mentel el orvoshoz? Mostmar ideje lenne. Rendben van, hogy a canesten segitett egy darabig, valoszinuleg akkor gombad volt, de most lehetseges, hogy mas. Az, hogy nem elsz szexualis eletet, semmit nem jelent, fertozest barhol el lehet kapni. Ha esetleg meg szuz vagy, akkor csak annyi, hogy jelezd a dokinak elore, mert azt hiszem akkor talan kisebb eszkozoket hasznal a vizsgalathoz, de ennyi.
2020. szept. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gomba!
2020. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!