Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lett mostanában ennyi...

Miért lett mostanában ennyi pco beteg?

Figyelt kérdés

Furcsa, hogy régen nem is volt ilyen betegség.. Mára nagyon sok nőt érint..

Én is az vagyok, bár nálam súlyosabb, mint a legtöbb nőnel.



2022. jan. 18. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Mert régen nem foglalkoztak minden szarsággal
2022. jan. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen is volt! Csak egyrészt nem volt internet, hogy mindenki kiposztolja, másrészt nem is feltétlen derült ki, mert nem jártak utána.
2022. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos volt régen is, csak azt se tudták mi bajuk.


Viszont szerintem azért a mozgás szegény életmód és a helytelen táplálkozás is rátesz egy lapáttal.

2022. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Régen sok mindent nem is tudtak diagnosztizálni.

Ki tudja, a jövő vizsgálataival milyen elváltozásokat fedeznek majd fel a testben, amikről lehet még nem tudunk semmit.

2022. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, de ma már szinte törvényszerű az is, hogy valaki glutén/laktóz/tejfehérje érzékeny sajnos. A tippem az, hogy a rengeteg szemét étel és gyógyszer amit megeszünk közrejátszik a testi problémák kialakulásában.
2022. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Pcos pont olyan betegség ami szorosan kapcsolódik az életmóddal.
2022. jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Ahogy már előttem írták, régen nem tudták, hogy ilyenjük van, vagy hogy egyáltalán létezik ilyesmi, vagy másnak tudták be.

#5 A laktózérzékenység is ilyen, régen természetesnek vették, hogy f.sol a tejtől meg a tejföltől, manapság már laktózérzékenységről van szó, amióta felfedezték. Meg persze amióta adókedvezmény jár rá, azóta sokkal fontosabb is lett az embereknek, eléggé ahhoz, hogy érdekelje őket, nekik vajon van-e.

2022. jan. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Mert nem volt ennyi mimóza, érzékeny ember.
2022. jan. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Nem kívánom senkinek azt, amit én élek át ezzel.. :)

Ha nem tudod, nem ismered a betegség tüneteit ne írogass hülyeséget!

1 éve nem menstruálok, mindennap sírok mikor tükörbe nézek, katasztrófa állapotban van a bőröm, a hajam, úgy érzem magam mint egy pasi, hullik a hajam és szőrösödöm. Fájnak a petefészkeim. Maradtál volna inkább csendben, bármit megtennék, hogy vége legyen, de tudod ez nem gyógyítható és az egész életedre kihat!

2022. jan. 19. 09:35
 10/10 anonim ***** válasza:
81%

A millióegy krónikus betegségre is ráfogják, hogy civilizációs, szemetet eszünk, chemtrail, csudatudja.

Régen el sem éltek addig az emberek, hogy évtizedekig magasvérnyomással éldegéljenek, a veseelégtelenek is szépen elhullottak, most meg kezelgetik őket. De jönnek a bezzeg ha ettek volna gyógyfüvet, nem lenne semmi bajuk emberek.

Persze, hogy a 80 éves ükanyja egészséges volt, de valószínűleg a faluban ő volt az egyetlen 80 éves, mert a többiek mind elhunytak.

Ma meg a fél falu 80-on felül van, de milyen borzasztó, hogy mindnek több mappányi orvosi anyaga van, mert a mai világ egészségtelen és egyébként is a gyermekkori oltás okozza az időskori krónikus betegségeket.

Végül is ez igaz, aki elél addig lehet beteg lesz.


Elég off volt, de a PCOS is így volt, nem diagnosztizálták, másra fogták, nem érdekelte őket.

2022. jan. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!