Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Félrenyeltem a kalàcsot....

Félrenyeltem a kalàcsot. mostanában eleggyakran nyelek felre, epp ettem , es mikozbe setaltam nyeltem egyet. nehezebben kapok levegot. neha panikbeteg vagyok. ????

Figyelt kérdés
mit tegyek? ittam, ettem, de meg mindig erzem, lehet az csak egy ido mulva kezdenek el fulladozni?

2021. márc. 4. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán megakadt volna, akkor AZONNAL heves köhögő roham tört volna rád! Sipolna a tűdôd hangosan. Csak nehezebben ment le, de nyugi lement biztosan. Megkarcolta picit a torkodat, ezért érzed úgy mintha még ott lenne. Ne pánikolj nyugi!
2021. márc. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nézesd meg mindenképp a fül orr gégén vagy a háziorvosodnál magad. :) lehet egy polip vagy valami. A biztonság kedvéért.
2021. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!