Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyenge a menstruációm, tampont...

Gyenge a menstruációm, tampont használok, ez mi lehetett a tamponomon? (nincs kép)

Figyelt kérdés

Szóval tampont cseréltem és egy hatalmas nyálkás cucc volt rajta. De nem volt véres, a is csak picit volt véres, de azért nem volt száraz sem.

Az a cucc mi lehetett? Mert ragadt, mint a folyás, de nem hinném, hogy az volt. Hasonló tapasztalatok?

A mostani mensimnél nagyon fáj a hasam fogamzásgátló (mistral) mellett, amitől elméletileg csillapodnia kellene a tüneteknek.

17l


2022. jan. 19. 06:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Levált méh nyálkahártya lehetett.
2022. jan. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor kezdted el a fogamzásgátlást?
2022. jan. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4 hónapja
2022. jan. 19. 16:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez még eléggé gyerek cipőben jár, ha továbbra sem rendeződik lehet gyenge hatású a fogamzásgátló érdemes újra egyeztetni az orvosoddal.
2022. jan. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Ezek mérgek , inkabb óvszert ....
2022. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Óvszer párti vagyok én is, de evvel kezelt a nőgyógyász. Aztán amikor úgy görcsöl hasad, mint nekem akkor képes vagy bármire. Én is utólag tudtam meg miket okozhat. Szeretném minél hamarabb lerakni. Anyu abba hagyta a szedést kb 3 hónapja. Kiderült, hogy meddő lett. 35 éves nőről van szó... Ott még működnie kellene. Szóval folyamatban van, hogy elhagyjam, de állítólag veszélyes most abba hagyjam. Valahogy nehezen hiszek az orvosomnak is... De nincs lehetőségem orvost váltani oltatlanként.
2022. febr. 9. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!