Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nem terhesség?!

Ugye nem terhesség?!

Figyelt kérdés

Nagy bajban vagyok... szétver az ideg, egész nap sírok, reszketek szinte a félelemtől.

Előre elmondanám, hogy nem élek aktívan nemi életet, nem szedek semmiféle fogamzásgátlót. Még szilveszterkor voltam együtt a párommal, nem volt szexuális együttlét, vagyis csak egymást "kényeztettük". Amikor ő elment, lehet, egy kis váladék a hüvelybemenetelemhez kerülhetett. Visszanéztem, és elvileg pont az ovulációs időszakomban voltam akkor, tehát a legtermékenyebb napjaimban... pár napja érzem a tipikus PMS tüneteket, mellérzékenység stb, annyi, hogy most különösen erős, konstans fájdalom van a hátam legeslegalján, középen. Holnapután kellene hivatalosan megjönnie (28-29 naposak a ciklusaim), ma volt valami fura halovány pirosas/rózsaszínes dolog, amikor töröltem, és egy ilyen pici betéten is látszott. De most estére már elmúlt... olvastam valamilyen "beágyazódási vérzésről", ami pont ilyesmi.

Most pedig iszonyatosan félek. Szerintetek van esély arra, hogy terhes lettem? És hogy ez beágyazódási vérzés volt? El se merek menni tesztet venni, egyszerűen remegek a sírástól, annyira félek, mi történik velem...



2022. jan. 17. 20:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
45%
Ez baba lesz 😅😅😅😅😻😻😻😻
2022. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nagyon kérlek, ne viccelődj, mert olyan idegállapotban vagyok, hogy szinte összeomlok teljesen...
2022. jan. 17. 20:54
 3/24 anonim ***** válasza:
47%
Valószínű, hogy terhes vagy. Minél előbb vegyél egy tesztet, csináld meg és amennyiben pozitív és nem szeretnéd megtartani, keress fel egy nőgyógyászt
2022. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is ilyen volt a beágyazódási vérzés
2022. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%
Figyelj Drága kis bogaram+ :Idézlek:" nem volt szexuális együttlét, vagyis csak egymást "kényeztettük" Tudjad: Az emberi fajnak a másik nemmel való dugás kell ahhoz hogy teherbe essen valaki, ráadásul még akkor is az esetek igen kicsi százalékában sikerül! Tehát: ne verjen szét az ideg, ne sírjál és ne reszkessél a félelemtől! És legközelebb előbb gondolkodni mielőbb megismerni az emberi biológiát.
2022. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

Először is várd meg, amíg a menstruációdnak meg kellene jönni. Ha nem jön meg, akkor vegyél egy terhességi tesztet és végezd el. Addig meg ne parázz. Van olyan, hogy a stressztől nem jön meg a menstruáció.

Ha pozitív, akkor menj el nőgyógyászhoz. Ha negatív, ismételd meg a tesztet néhány nap múlva.

2022. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
Sokkal inkább tűnik úgy, hogy ez a menstruáció jele lesz. A beágyazódási vérzés nagyon ritka, hogy egyáltalán észrevehető, ez pedig biztos, hogy nem az lesz. Illetve az, hogy erősebbek a tüneteid, nem jelentenek semmit, mert ez minden hónapban eltérő lehet. (Pl életmódbeli változások, stressz stb közrejátszhat) A legelső biztos terhességi tünet a menstruáció elmaradása, de itt is hangsúlyozom, hogy pár napos késés is belefér. Ha nagyon aggódsz, a menstruáció várt napján tesztelj. Ha csak nem kenegetted fel magadba a spermát kiskanállal, nagyon-nagyon csekély esélye van annak, hogy bejutott bármi is, és még teherbe is estél. Ha nem jön meg azért írj mindenképp.
2022. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Csak (én hülye) rögtön most utánaolvastam főképp angol cikkekben, hogy a spermának nem számít, kintről vagy bentről indul, a hüvely külsejéről is simán be tud jutni, és ugyanúgy funkcionál minden onnantól... minden egyes elolvasott cikk szerint már terhesnek könyvelhetném el magam...

Teljesen kétségbe vagyok esve. Jelenleg 10000% nem lehetek terhes, összedőlne számomra a világ, a szüleim meg megölnének, ha az lennék... És én tényleg mindig annyira figyelek mindenre, de ott és akkor, valahogy ez megtörtént. És utólag parázok azóta is, most meg ez a fura elmúló kis vérzés teljesen szívbajt hozott rám...

2022. jan. 17. 21:09
 9/24 anonim ***** válasza:
67%

"Holnapután kellene hivatalosan megjönnie"

Akkor teljesen felesleges ma aggódni, inkább jövőhéten kellene, ha addig nem jön meg.


"Nem volt rendes együttlét"

Ez eléggé csökkenti az esélyeket, még akik telibe próbálkoznak, azoknak is fél év általában, mire összejön a baba.


Mindenesetre ez a parázás is szórakozhat a ciklusoddal, hiszen a stressz nagy hatással van rá. Ne tedd ki magad ennek, csinálj tesztet. Nagyon valószínű, hogy negatív lesz.

2022. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Kiskorú vagy még, ugye?
2022. jan. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!