Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem múlnak a felfázásos tünetek?

Nem múlnak a felfázásos tünetek?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 hete felfaztam.

1 hétig próbáltam gyógynövényes teakkal és venynelkuli gyógyszerekkel megoldani a problémát, de csak rosszabb lett.

Végül rá egy hétre be kellett mennem éjjel a sürgősségire mert már annyira fájt.

Ott írták fel antibiotikumot 5 napra és be is szedtem. Igazából majdnem teljesen jól lettem, már csak egy kicsit fájt közben és utána, de ma újra elkezdett erősödni megint a fájdalom... Annyira elegem van már belőle, rettegek, hogy ugyanazt kell átélnem 😭😭😭

Antibiotikumot sem szeretnek hetekig szedni, mert nem akarom a szervezetem kikészíteni...


Van valami alternatíva, otthoni bevált gyógymód?:(((


21/l



2022. jan. 21. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon erős fertőzésed lehet. Ha kiujultak /vagy kezdenek kiújulni a tünetek, menj vissza a dokihoz, mert vsz. nem volt elég erős az antibogyó, sajnos előfordul. Mellette normaflort kezdj el szedni mindenképp.
2022. jan. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csináltak tenyésztést, hogy a tüneteket milyen baktérium okozza? Gondolom a sürgősségin nem. Ezt kéne, mert valószínűleg olyan antibiotikumot kaptál, ami nem hatásos a te fertőzésedre. Menj el háziorvoshoz, ő ad beutalót tenyésztéses vizeletvizsgálatra. Ennek az eredménye után kaphatsz célzott antibiotikumos kezelést.
2022. jan. 21. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2


Azt tapasztalom, tobb szkts orvos utan, hogy nem csinalnak tenyesztest. En kifejezetten kertem is, igaz nem feltetlen felfazas hanem visszatero BV es gomba miatt, es sose veszik le. Talalomra adogatjak a cuccokat, ilyne kup olyan kenocs, amik utan ujra elojon a panasz. Ahogy itt olvasom a gyakorit eleg sok orvos veszi ezeket felvallrol.

2022. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 Igen, sajnos így van, ahogyan írod. Pedig egy tenyésztéssel sok feleslegesen beszedett antibiotikumtól lehetne megkímélni a betegeket. Én is 2 antibiotikum kúrát csináltam végig, amik csak időlegesen oldották meg a problémát. Aztán a tenyésztés után derült ki, hogy az előző gyógyszer nem hatásos arra a baktériumra, ami nekem volt. Amikor célzott gyógyszert kaptam véglegesen elmúlt a panaszom.

Sajnos egyre gyakoribb, hogy nem szabad teljes mértékben rábíznunk magunkat az orvosokra. Néha, ha tetszik, ha nem ki kell nyitnunk a szánkat és képviselni kell magunkat.

2022. jan. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vizelettenyésztést kell csinálni, hogy megnézzék milyen antibiotikumra érzékeny. Háziorvost keresd fel.
2022. jan. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

3#

Jah, mert a legtöbb doki férfi és több mint valószínű, hogy nem élték át ezt a borzalmat. :(

Ha lenne róla fogalmuk milyen kínokat él át a nő egy erős hólyaghuruttal, pláne ha nem múlik, változtatnának.

2022. jan. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!