Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha az antibiotikum csokkenti...

Ha az antibiotikum csokkenti a fogamzasgatlo hatasat akkor kene jelentkeznie verzesnek?

Figyelt kérdés
Logikus lenne hiszem megvaltoznak a hormonviszonyok ha nem szivodik fel a foggatlo az antibiotikum miatt. Tehat ha kiuti a hatast az olyan mintha epp nem is szednem es akkor kene vereznem?

2022. jan. 22. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Persze, ha nem vagy terhes, viszont önmagában a gyógyszer mellékhatása is lehet, hogy nincs vérzés.
2022. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Mármint milyen vérzésnek?


És mennyi antibiotikum után?

2022. jan. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat megvonasos verzesnek. Mivel ha nem szivodik fel a gyogyszer olyan mintha be se szedtem volna ergo kene lennie megvonasos verzesnek nem? Es 4 nap antibiotikum utan.
2022. jan. 22. 17:47
 4/7 A kérdező kommentje:

Ugy ertem hogy papiron meg szedem a tablettat tehat hatnia kene


Csak sokan mondjak hogy uti az antibiotikum a fogamzasgatlo hatast


De ha utne akkor kene jelentkeznie a megvonasos verzesnek nem?

2022. jan. 22. 17:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell jelentkeznie a megvonásosnak. Raklapszám szedtem már antibiotikumot a foggátló mellett, és soha nem zavarodott meg tőle a vérzésem. Mindig ugyanakkor jelentkezett. Ajánlatos attól függetlenül a kiegészítő védekezés.
2022. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es ezt nagyon félreértetted! Nem jelentkezik a megvonásos vérzés, csak terhes lehetsz esetleg, ha nem használsz kiegészítő védekezést.
2022. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
En csak azt mondom hogy ha nem szivodna fel leesne a hormonszint ami alapbol magaval hozza a verzest hisz a szunetben is ezert jon meg
2022. jan. 22. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!