Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet megértetni valakive...

Hogy lehet megértetni valakivel, hogy az antibiotikum akkor is beleszól(hat) a fogamzásgátlóba, ha rendesen szedi?

Figyelt kérdés
2021. okt. 14. 17:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Nekem ez a szakmám, de persze mindenki jobban tudja mi mire hogy hat.
2021. okt. 14. 17:11
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha elmondtad és nem hiszi el (nem hit kérdése) akkor nem tudsz mit csinálni.
2021. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmomdás alapján nem hiszi el, akkor max tapasztalatból.

Fogamzásgátlót szedtem, aztán egyszer írtak fel antibiotikumot, másfél hetet késett. Én nem tudtam erről akkor, nagyon megijedtem. Most már tudom.

Amúgy nem tudom mit nem lehet ezen elhinni...

2021. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem szarja le, ha nem hiszi el? Ha a nődről van szó, akkor addig húzzál gumit. Ha meg nem, akkor ne fogllakozz vele, nem a te bajod.
2021. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát figyelj, van aki szerint a megszakításos dolog hatásos, ez ily olyan lehet van akinek bejön, a másiknak pont nem, bár tény hogy általában nem szabadul el egy dezertőr kolloidális folyadék, de azért nem annyira ritka dolog mint mondjuk a ráfoganás.
2021. okt. 14. 18:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell mondani, hogy olvassa el a betegtájékoztatót!
2021. okt. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!