Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pcos menstruáció?

Pcos menstruáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hátha valakinek van ezzel tapasztalata és tud segíteni. Évekig jártam nőgyógyásztól nőgyógyászig mire kiderült hogy pcos miatt vannak 60-150 napos ciklusaim. Egy évig inofolicot szedtem D vitaminnal az semmit se ért.

Most szeptember óta szedem az Adimet 500-at, és október november decemberben 31. napra megjött a menstruációm. Most azonban megint 50 nap körül vagyok, ami nagyon frusztrál mert már pont kezdtem örülni hogy rendeződik ez a dolog... Reggel egy egészet este egy felet szedek belőle.

Egyébként 50 kg vagyok, 23 éves, a diétát tartom, legalább is csak teljes kiőrlésű dolgokat fogyasztok, és a cukrokat is kizártam. Minden nap sétálok 5-10 km-t, és heti kétszer megyek súlyzós edzésre.

Jelenleg nem jutok el a nőgyógyászomhoz akkora a várólista ezért kérdem itt hátha van valakinek ezzel tapasztalata. Mi lehet a baj? Már annyira örültem, hogy az évek óta tartó kínlódás ezzel az egésszel rendeződni látszik, de lehet mégse..


Köszönöm



2022. jan. 23. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Egy mexikoi doki irt ilyten esetrol, a folsav-ra emlekszem es a C es D vitamin-ra. C vitamin 4-5 gramm es D vitamin 4-6000 nemzekozi egysegre a Folsav-ra nem emlekszem milyen dozist javasolt.
2022. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!