Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki esetleg tud erre...

Valaki esetleg tud erre valamilyen bevált megoldást?

Figyelt kérdés

November 4-én jött meg utoljára az átalag ciklusaim 30-32 naposak, így december 4-én kellett volna megjönnie. December 3-án felvettem a 3. oltást(pfizer). Azóta sem menstruálok. Ez a ciklusom 83. napja…nagyon el vagyok keseredve, a férjemmel babát szeretnénk.

Kioktatást nem szeretnék köszönöm, így is eléggé rosszul érzem magamat.



2022. jan. 25. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy felborult a hormonháztartásod. Keresd fel az orvosod, hátha ő tud segíteni, merre indulj.
2022. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál, azt mondta várjak fél évet, ha akkor sincs semmi akkor menjek vissza….de ez szerintem vicc kategória.

Mozgást és diétát javasolt, mint minden vérzészavarra, de elmondása szerint ez teljesen normális.

2022. jan. 25. 14:22
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Abszolút vicc, keress másik orvost!
2022. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Contefleur ***** válasza:
50%
Az orvosod nagyon mókás lehet, keress egy komolyabbat. Sajnos ez gyakori mellékhatása az oltásnak. Nem tudni pontosan mi mehet pontosan most a testedben.
2022. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz.

Szerintem is így van, magánrendeléstől én se ezt vártam volna.

2022. jan. 25. 14:35
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Sokaknak felborul az oltástól, nekem is, két hónapig nem úgy jött meg ahogy szokott és nagyon beteg voltam rá. Keress fel egy másik orvost
2022. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Bocs, de ezt eléggé kár az oltásra fogni.

December 4-én kellett volna megjönnie, 3-án kaptad az oltást. Ovuláció két héttel vérzés előtt van, és ha van ovuláció (és nincs terhesség), akkoe vérzés is kell, hogy legyen, oltás ide vagy oda.

Tehát egy nappal a várható vérzés előtt beadott oltás nem okozhatja a vérzés elmaradását.

2022. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Nekem össze-vissza jött meg az oltastol és a dokim a Women’s Creamet ajánlotta. Ez termeszetes progeszteron, sok mindenre jó, többek között erre is. Ha gondolod olvass utána és rendeld meg, van hozza direkt hormon tanácsadó akit ha felhivsz segít hogy és mikor kell kenni.
2022. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hormonokkal nem kéne játszani, akár természetes, akár gyári, mert bezavarnak és nehezítik a diagnózis felállítását.

Amúgy kb. bármi meg tudja zavarni a hormonháztartást és elnyújtani vagy lerövidíteni a ciklust a stressztől a bulizáson át a karácsony és újév közötti életmódváltásig.

2022. febr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha az orvos diétát javasolt: a nagyon magas és nagyon alacsony testsúly is be tud zavarni a hormonháztartásba.
2022. febr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!