Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tudok egy jó, gyógyító megoldá...

Tudok egy jó, gyógyító megoldást pikkelysömör ellen. Nektek van valami saját módszeretek, ami bevált?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban, egészen 14 éves koromig pikkelysömörös volt a fejbőröm. Aztán kezeltük egy olajjal, utána majdnem tünetmentes voltam sokáig, évtizedekig. Egy évvel ezelőtt jött egy stresszes időszak az életemben és előjöttek a tünetek. A véletlen úgy hozta, hogy fülfájásra felírt az orvos egy antibiotikumot, a Fromilid Uno-t, amit el is szedtem és azt figyeltem meg, hogy 90 %-ban eltünt a pikkelysömör a fejbőrömről és a hatás tartós, mert nem is jött vissza, pedig ennek már 2 hónapja. Azért írom ezt le mert hátha tudok valakinek segíteni ezzel az információval. Nektek van valami saját bevált praktika, ami segített visszaszorítani a tüneteket? Leírnátok?

2021. okt. 31. 06:09
 1/5 Senior Séf ***** válasza:
48%
No, azért az antibiotikummal jó lesz vigyázni. Felborul a bélflórád, és akkor megnézheted magad. Annál is inkább, mert akinek egy autoimmun betegsége már van, az bízvást számíthat többre is.
2021. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem nincsen másik autoimmun betegségem. A bélflóra felborulására pedig én szoktam szedni Protexin Balance-ot, ami teljesen rendbe hoz.
2021. nov. 1. 07:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos sok sömörösnek az a tapasztalata, hogy bármilyen csodaszer csak egy ideig használ. Sőt, még az a szomorúság is hozzájárul, hogy bosszúszomjasan jön vissza, szóval erősebb lesz. Ha neked valamitől évtizedekre elmúlt, azt tekintsed az átlagosnál nagyobb szerencsének.

Nekem idáig a Psoricur használt valamikor régen, meg mostanában a Sorion. Közben vagy millió dolgot magamra kentem, eredmény nélkül.

2021. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy új szer; Psorio Free. Nekem ugyan nem vált be, de a gyértója ódákat zeng róla. D
2021. nov. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de nekem most nem aktuális, mert az antibiotikum teljesen rendbe hozott.
2021. nov. 11. 03:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!