Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Lactofeel csíp? Mitől...

A Lactofeel csíp? Mitől kaphattam el egyáltalán a fertőzést?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az én problémám kicsit összetettebb. 2018-ban, amikor épp 3 éves párkapcsolatom volt, hüvelygombás lettem. Akkor Betadine kúpot kaptam, egyáltalán nem fájt a kezelés, de sajnos nem tudtam, hogy vissza kell állítani a hüvelyflórát. A doki sem mondta. Ettől függetlenül jobb lett a Betadinos kúra után. 1 éve mentünk szét, azóta nem élek nemi életet, strandon sem voltam és nagyon ritkán használok nyilvános WC-t, mert itthonról dolgozom.


Kb. 2 hete mégis elkezdtem pokolian viszketni újra. Folyásom is volt. Nem volt büdös egyáltalán, fehéres volt, de pokolian viszketett, nem túlzok. Vettem megint Betadine kúpot, mert tudtam, hogy az a múltkor is segített. Akkor viszont nem fájt a kezelés, most borzasztóan csíp, éget.


Van időpontom a nőgyógyászhoz is, de az még 2 hét.


A kérdéseim a következőek:

- Hogy tudok megfertőződni, ha nem sokat járok el itthonról, és nemi életet sem élek?

- Az 5. napnál járok a Betadine kúppal. Elkezdhetem már a Lactofeel visszaállítást (hiszen nap közben végre nem viszketek), vagy csináljam végig a 7 napot?

- A Lactofeel is így fog fájni?



2022. jan. 30. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden fájni fog, mert gyulladásban van a hüvelyed. És nem, a flóra visszaállítóknak általában nem szokásuk csípni.
2022. jan. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előbb be kell fejezni a betadine-kúrát, utána tudsz flórát visszaállítani. A betadine ugye a hüvelyflórát (is) kiirtja, tehát amíg azt használod, nincs értelme visszaállító készítményt szedni. És igen, az is tud csípni, ha az előtt kezded használni, hogy a hüvely gyulladása nem múlt el teljesen.
2022. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Ma befejeztem, az utolsó 2 már nem is fájt annyira. :D


Holnap mehet a Lactofeel, vagy várjak?

2022. jan. 31. 19:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Mehet, ne várj!
2022. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi lett? Csípett?
2022. máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem volt vészes.
2022. máj. 29. 21:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Végig csípett? És hatott legalább?
2022. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!