Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tb-s rendelésen a spirál...

Tb-s rendelésen a spirál felhejezésért kell fizetni?Fáj amugy? Mihez fogható? Alltatásba csak magánba lehet kérni?

Figyelt kérdés
Szeretnék spirált csak, nagyon, félek, 1 császárom volt csak, de minden érdekek ezzel kapcsolatba?

#spirál #Spirál altatásban
2022. jan. 30. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A felheLYezésért nem, csak a spirált kell kifizetni.
2022. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Államiban nem altatnak. Szerintem egyéntől meg orvostól is függ, hogy mennyire fáj... egyik ismerősöm majd elájult, akkor is mikor felhelyezték meg akkor is amikor évekkel később levették. (neki minera volt) Ő nem is rakatott fel újat. Másik ismerősöm réz gyöngyöt választott, ő elvileg nem is érezte a procedúrát, neki azóta is fent van.


Szerintem erről inkább az nődokit kérdezd biztos válaszolni fog. Esetleg írj neki egy emailt, ha nálatok is lehet üzenetben kérdezni és akkor még csak nem is kell "feleslegesen" bemenned a rendelésre.

2022. jan. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy nekem kisse elore hajlik a mehszaj, az utolso rakszuresen nem a sajat dokimnal voltam, hanem egy uj, helyen,kedves volt a doki, de mit ossze nem szenvedett a minta vetellel, meg a kacsaval, es mondta: szegenykemnek, nagyon fent van.. Szal szerintem egy spiralal elege megszenvednek mig felrakjak, ilyenkor siman jarhatna a tbs altatas..
2022. jan. 30. 23:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem altatnam,fáj,de megéri
2022. jan. 31. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!