Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki használta, annak mi a...

Aki használta, annak mi a véleménye a rézgyöngyről? Esetleg volt már tapasztalata valakinek jó és hatásos hormonmentes fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Eddig óvszerrel védekeztünk, viszont én váltani szeretnék, ha lehet leginkább hormonmentes fogamzásgátlásra. A Pharmatexről nem sok jót hallottam, így azt jó messziről kikerülném.. Ezenkívül a hormonmentes spirálról hallottam még, de édesanyámnak is spirálja van, és elvileg eszméletlenül fáj ahogy felrakják😕 Attól pedig eléggé félek. Valamint a rézgyöngyöt találtam még, mint hormonmentes. Esetleg a spirálról és a rézgyöngyről írtok nekem tapasztalatokat? Valamint más fajta hormonmentes fogamzásgátlót?🥺

2022. jan. 4. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Gumi.


Lehet kísérletezni persze, ha nem gáz, hogy gyereketek lesz belőle :D

2022. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem szar. Egy marha draga sima reztartalmu spiral. Az alakja miatt gyakran kilokodik. Ha hormonmetes spiralt akarsz, inkabb vegyel egy jol bevalt T-alakut..
2022. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nekem rézgyöngyöm volt, 3 hónap után kilökődött. A nőgyógyászom nem is ajánlotta, hogy újrapróbáljam, amíg nem szültem.
2022. jan. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
inkább hormonmentes spirál, rézgyöngyről sok a negatív, kilökődik
2022. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Én speciel úgy fogantam, hogy édesanyám spirált használt, szóval én inkább a gumit ajánlom
2022. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!