Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellplasztikát kivállalta be?

Mellplasztikát kivállalta be?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos a sors extrém kicsi mellekkel áldott meg engem. Reménykedtem hogy 2 szülés után azért valami marad de sajnos az extrémebbnél is extrém kicsi mellem lett, ráadásul lóg is. Elvesztettem az önbizalmamat és nagyon gondolkodok a plasztikán. Hatalmas önbizalmat adna, és a párom is támogat ebben. Az lenne a kérdésem, hogy aki csináltatott nagyobb ciciket ő elégedett volt, nem bánta meg? És adott neki önbizalmat?
2022. febr. 1. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Önbizalom az kicsit más, csak gondoltam leírom. Nem 2 szilikontól lesz vagy nem lesz.

Ha a párod támogat akkor valszeg szilikonokat akar fogdosni, így hát csináltasd meg ha mindketten akarjátok. Persze ha nem szoptatsz.

2022. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen is közrejátszik az önbizalom is, tudom hogy mű lesz de jó érzés lesz hogy van mellem. Gondolom neked nincs ilyen problémád úgy hogy nem tudod miről is beszélek. most hiányzik az a testrészem amitől nőnek érezhetném magam, úgy hogy igen is adna önbizalmat.
2022. febr. 1. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem értetted mit mondtam.
2022. febr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Idén lesz 4 éve hogy megcsináltattam. Az egyik legjobb dolog volt az életemben. Nem bántam meg.
2022. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%
Azért arra is gondolj, hogy lehet a férfiak többségének a kisebb mellek tetszenek, nekem pl igen. Szóval szerintem nagyot ne csináltass.
2022. febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt kit erdekel a te es mas ferfiak véleménye?😂 Van párja aki támogatja.
2022. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!