Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyűlölöm a melleimet, mit...

Gyűlölöm a melleimet, mit csináljak?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. 85 D-s mellekkel. Nekem ez kifejezetten nagynak számít és nagyon sokszor akadályoz. Sokszor nagyon fáj a hátam miatta. Azt sem szeretem, hogy megnéznek miatta. És most kérek mindenkit, hogy ne írjon olyanokat, hogy örüljek neki. Nekem ez inkább átok mint áldás. Műtéten is gondolkodtam, de nem tudnám elviselni, hogy egy ideig csövek lógnak a mellemből.

2020. júl. 4. 20:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Akkor mi ez a kérdés?
2020. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Koplalj, akkor talán kissebbek lesznek. Más ötletem nincs, ha a műtét kizárva
2020. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%
Megértem, engem is zavarna ha bámulnak és ha akadályoz a mozgásban. A helyedben első körben a háziorvosnak mondanám el a dolgot, hogy mit mond rá, vagy ha ki tudod fizetni, akkor kérdezz meg róla egy plasztikai sebészt. Tájékozódj a lehetőségekről. Nekem is van olyan testrészem ami nem esztétikus egy sérülés miatt, jó pár orvosnál jártam miatta, mindegyiket megkérdeztem, hogy mit javasol.
2020. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
28%
Azt hiszem (nem biztos) hogy a futás/ egyéb testmozgás, lejjebb tudja vinni.
2020. júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

Hú kérdező, de szívesen cserélnék veled. Itt vagyok 30 éves fejjel és két pattanással a mellkasomon. :( Önbizalmam sokszor a béka feneke alatt van.

A műtét csupán ideig-óráig tartó fájdalom, utána elmúlnának a panaszaid, erre gondolj.

2020. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
16%

Aki nem képes a saját testét szeretni, az ne várja ezt mástól se!

Vagy elfogadod magad, vagy örökké boldogtalan leszel! (jobb az első megoldás!)

Fogyózhatsz persze, de a melleid nem csak kisebbek, hanem laposak is lesznek egy életre! Olyanok lesznek, mint egy kipukkadt tejes-zacskó. És utána mehetsz a dokihoz, csak a köbméternyi szilikon segíthet!

A Teremtő nem mindig azt jutalmazza, aki meg is érdemli!

2020. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%
Adhatsz belole nekem :/
2020. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
9%
Képet, különben nem hiszi el senki! :D
2020. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
85%
Miért pontoznak le mindenkit? Azokat is akik csak segíteni próbálnak?
2020. júl. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon együttérzek veled, nekem 75d és hiába vékony vagyok a mellemből nem tudok fogyni. Van ilyen. Először is tapasztalatból mondom, fontos, hogy mindig a jó melltartó méretet hordd, rengeteget könnyít rajta. Ha nem tudod elfogadni, akkor maradhat a műtét végső soron. Mi nemsokára tervezzük a gyereket és a szoptatás után szeretném megcsináltatni, nem tudom így elfogadni magam. Szerencsére a párom támogat ebben.
2020. júl. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!