Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amíg gyógyszert szedtem...

Amíg gyógyszert szedtem mindig napra pontos volt a menstruációm. 2 éve hagytam abba, pár hónapja egy alkalmazással vezetem: Ciklus átlagos hossza: 30,30,29,29,34,30,27 Menstruáció átlagos hossza: 5,5,5,4,4,5,4 Szerintetek?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert "múltkor" igen csak lehúrogtak, hogy nem tudom pontosan mikor jön meg.


Így érthető a "tudatlanságom"?



2022. febr. 5. 06:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
6 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Na.. Ennek ugorjunk neki még egyszer.

Ha fogamzásgátlót szedtél, és az alatt az idő alatt volt “mindig napra pontos a menstruációd” akkor ki kell, hogy ábrándítsalak. Ugyanis a megvonásos vérzésnek köze nincs az “igazi” menstruációhoz.

Viszont a kérdésed második részét nem értem. Lehet, hogy nekem van túl korán, de mit kell pontosan véleményezni?

A ciklusod hossza teljesen normális, mivel nem egy gép vagy, sem egy svájci óra.. Azt viszont tényleg jó, ha vezeted a ciklusod hosszát stb, mert ha nem is minden 28. nap reggel 9 óra 15 perc 34 másodperckor jön meg, legalább azt a 27-34 napos intervallumot be tudod saccolni, hogy mikor esedékes.

2022. febr. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1#🙂 igen tudom igazad van.

Köszönöm a válaszod.

A múltkor egy illető teljesen odavolt meg vissza, hogy én nem tudom mikor jön meg PONTOSAN a menstruációm🤷‍♀️

Nem is értettem az egészet.

Vissza is kérdeztem tőle, hogy ő pontosan tudja a napot mindig?- de erre már nem válaszolt.

Azóta idegesít a dolog és azért kérdeztem meg így( 1szavazással)

2022. febr. 5. 07:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok.

Igen, így már értem. :) Szóval a napra pontosan-on volt a hangsúly. Nagyon kevés olyan embert ismerek, akinek tényleg mindig ugyanúgy jön meg, mivel ahogy írtam, nem vagyunk gépek. Az ismerősöd meg csak valamibe bele akart kötni. Ne idegesítsen, teljesen normálisak a ciklusaid, az meg, hogy ő nem válaszolt, azt jelenti, hogy neki sem svájci óra egyik felmenője sem😅

2022. febr. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!