Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt vérvétel?

Menstruáció alatt vérvétel?

Figyelt kérdés
Általános labort szeretnék nézetni az éjszakai izzadásom miatt, ami bár nem igényel átöltözést és ágyneműcserét, mégis aggaszt, hogy mi van, ha limfómám vagy leukémiám van. Viszont most éppen menstruálok, ez gondot okozhat a vérvétel szempontjából?
2022. febr. 8. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért okozna????
2022. febr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert valahol azt olvastam, hogy jobb kerülni ilyenkor a vérvételt. Nem tudom, hogy a "vérveszteség" miatt esetleg előfordulhat-e rosszullét.
2022. febr. 8. 08:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Meddosegiben is menni kell mikor meg van vervetelre es senkinek nincs semmi baja ettol
2022. febr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem okoz, januárban voltam vérvételen, 3.napja volt meg, elég erős volt még. Vittem magammal 1 csokit meg vizet. Pár percig ültem utána, csokit megeztemu, ittam és utána go haza.
2022. febr. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
4es vagyok "megettem" na. Nem lesz bajod.
2022. febr. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs akkora vérvesztés egyik oldalon sem. Véradás már más lenne.
2022. febr. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!