Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonvizsgálat segítség!?

Hormonvizsgálat segítség!?

Figyelt kérdés

Pár napja elmentem orvoshoz, mert a menstruációm nagyon rendszertelen. Van, hogy 1 hónapban 2x is megjön, utána pedig egy fél évig semmi. Elküldött hormonvizsgálatos vérvételre, viszont, csak annyit mondott, hogy ne várjunk vele fél évet, mire egyszercsak újra megjön, hanem csináltassam meg most a vérvételt. Na most ezeknek én utána olvastam, hogy alap helyzetben hogyan kellene, hogy a ciklus 3. és 21. napján. Szerintetek meg csináltassam így a vérvételt, hogy nem menstruálok? Lesz így értelme? Tudom, hogy ő az orvos, csak furcsállom, mert több helyen is olvastam, hogy a ciklusos "módszer" nélkül hamis eredményt adhat.


Szóval a progeszteront is csináltassam meg ugyanakkor, mint a többit? (ugye azt kellene a 21.napon kb)


Másik dolog, hogy elküldött inzulin-rezisztencia vizsgálatra. Ezt valaki elmondaná, hogyan zajlik. Mármint csak annyi érdekel, hogy 3x meg fognak szúrni? (mert a 0,60,120perceset kérte).

Nagyon megköszönném, ha valaki segítene ezekben,mert teljesen el vagyok veszve.



2021. nov. 22. 07:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd amit az orvos javasol. Tudja az orvos a ciklusodat, nem? Akkor biztos annak ellenére javasolt így
2021. dec. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!