Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetek IBS ellen terhesen?

Mit tehetek IBS ellen terhesen?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok, és a várandósság előtt csak napi 2-3 db lopemarid tartalmú gyógyszer mellett tudtam dolgozni járni, napi 1 székletet produkálni. Most nem szedem, és vannak olyan napok, amikor többszöri vizes hasmenésem van, pedig odafigyelek a táplálkozásra is. Alapvetően nem stresszes az életem, csak ezen szorongok, hogy wc-re kell mennem, ezért lehet hasmenésem. Viszont jövő héten munkámmal kapcsolatban utaznom kell, és félek, hogy rosszul leszek. (Ott nyilván még nem tudhatják meg, hogy terhes vagyok, ezért nem is mondhatom le).

2022. febr. 11. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a gasztroenterológusoddal kell megbeszélni.
2022. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Diéta, és a stressz befolyásolja elég durván.


Ha más nem megy, írasd ki magad szülésig, mert ez így nem lesz oké. De a gyerek mellett sem, mert ő nem fog várni, míg 4-5-6x fsnod kell :(

2022. febr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szintén Ibs és szintén kisbabát várok. Engem is érdekel a kérdés :(

Kérdező, kitartást 💙

2022. febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem a scippa nevű anti depresszans sokat segített. Nem olyan nagy dózisban kaptam mint akinek kedély betegsege van hanem a legkisebb minimális adagban de megnyugtatta egyszerűen a beleimet

. Amerikában egyébként ez már bevallt protokoll rà.

2022. ápr. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!