Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetek pollenallergia...

Mit tehetek pollenallergia ellen 6 hetes terhesem?

Figyelt kérdés
Szinte folymatossan be van dugulva az orrom, éjjel ez miatt aludni sem tudok és időnként rohamokban jön rám a tüsszögés, orrfolyás. Mit használhatok orrdugulásra?
2010. jún. 6. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mindenképpen menj el orvoshoz, nem szedhetsz be akármilyen gyógyszert...
2010. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én kaptam külön terheseknek való orrsprayt, egész jó, és az asztmám is jobb. Merthogy a tablettáimat nem szedhetem. Menj dokihoz mindenképpen!
2010. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szia

ez nem porallergia, hanem terheségi orrdugulás. a hormonok hatására bedurran az orrnyálkahártyád. ahogy írják van rá spéci orrspray. menj orvoshoz - fülorrgégészet. nekem mindhárom terhességemnél volt. az elsőnél azt hittem nátha, a második, harmadiknál már volt/van spray-m, sajnos nekem eléggé elfajult, így hetente megyek még plusszba, mert már szinte semmi nem használt.

a lényeg NE HAGYD magad. túl sok mindent ki tud váltani, pl.: nekem az elsővel pánikrohamom volt kétszer, onnét jöttem rá, hoyg ez nem nátha, annyira befulladtam.

2010. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Orvosnál votam, a háziorvosnál. Ez nem a terhességi orrdugilás, mert tavaly is ilyenkor tört rám, csak akkor meg szoptattam, igaz kaptam spray-t minden tünetem el is múlt tőle, de most nem adható azt mondta az orvos, sőt semmit nem tudott mondani, csak annyit, hogy át kell vészelni. De nem igaz, hogy nem használható egyelen egy szer sem, ami legalább az orrdugulást megszüntetné!?
2010. jún. 7. 08:12
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanebben a cipőben járok, semmit nem kaptam a terhesség miatt.Kaptam is egy szép arcüreg gyulladást, 39 c fokos lázzal, semicillint kaptam rá.

Elmentem a gyógyszertárba és kértem a homeopátiás szerekből valamit allergiára (amúgy benne van a homeos füzetben várandósoknak) , és ott kaptam a histaminumot azóta nem jön ki az allergiám és nem árt a babának!!!!

2010. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Előzőnek. Nagyon köszönöm, kipróbálom ezt a homeopátiásat. Különben vettem Luffel orrspray-t, ez is homeós, de nem sokat használ, de nem is merem nagyon sokat használni, csak mindíg a legvégső esetben. Már nekem is totál odavan az orrnyálkahártyám.
2010. jún. 7. 14:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem szénanáthám van és tavaly Calciumos pezsgőtablettát ittam. Egész jól bírtam gyógyszerek nélkül. Pontosan mire vagy allergiás?

2010. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és este ittam és tök jókat tudtam aludni. Kidugult tőle az orrom. Uccsó voltam.
2010. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire vagyok allergiás, mivel az előző terhességem után kezdődöt, tavaly mikor szoptattam, kb ugyan ebben az időszakban, mint most. Calcimuscot iszom én is és szintén este, de haszna nekem nem sok van sajnos. Azért köszi a tippet.
2010. jún. 8. 13:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Kipróbltad a Calciumos pezsitablettát? Hatott? Uccsó vagyok.

2010. jún. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!