Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Közti vérzés és szúró fájdalom?

Közti vérzés és szúró fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár hónapja van vérzésem 2 menstruáció között, ami 1 vagy 2-szer fordul elő egy hónapban. Általában a közepén szokott jelentkezni, de a múlt hónapban fordult elő hogy menstruáció előtt volt egy héttel. Ilyenkor kevés vér jön! Fehér folyásom elég gyakran van. Eddig nem nagyon foglalkoztam vele. Mostanában szoktam a méhem körül érezni szúró fájdalmat ami átterjed néha az egész hasamra, csak úgy random jelentkezik, aztán elmúlik és egy idő múlva újra jelentkezik. Vékonyka vagyok, de azóta fogytam még jobban. Állandóan fáradt vagyok. Tudom, hogy lehetséges az ovuláció de vannak kétségeim a fájdalom miatt. Mindenki mondja hogy normális a közti vérzés mert még fiatal vagyok. Rákeresek a problémáimra és dr. google azonnal daganatos betegségeket dob ki. Egy kicsit hipochonder vagyok, bocsi.

Volt már ilyen valakivel? Lehet valami hormonális probléma? Lehet valami komoly ilyen idős korban? Forduljak nőgyógyászhoz?

16 éves vagyok és 3 éve menstruálok!



2022. febr. 13. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, sajnos fiatalon is lehet komoly egészségügyi gondod. Ezzel már orvoshoz kellene fordulni.
2022. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Ciszta

Hormonprobléma

De sok más is lehet. Ha nem egyszeri eset, akkor ki kell vizsgálni.

2022. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Mindenképp menj orvoshoz. Lehet, hogy semmi komoly, de lehet hormmonprobléma, endometriózis, ciszta, amiket jobb idejében elkezdeni kezelni.
2022. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha számít bármit is, a szúró fájdalom miatt voltunk nemrégen vérvételen. ott a belek gyulladására voltak gyanúk, minden más oké
2022. febr. 13. 20:35
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Nőgyógyászati vizsgálat, ultrahang kellene. Vérvételen hormonpanel volt?
2022. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos az nem számít, egy vérvizsgálat erről semmit nem tud mutatni. Nőgyógyászhoz kell menni, ahogy előttem is írják, ultrahang vizsgálatot kell kérni.
2022. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igyekszek minél hamarabb orvoshoz fordulni. Már voltunk 2 olyan helyen ahol számítottunk volna hasi ultrahangra de mégsem történt meg
2022. febr. 13. 21:45
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem ugyanilyen tünetekkel derült ki, hogy cisztám illetve méhszájsebem van ami el van fertőződve már, mivel a heg nem tudott gyógyulni, aztán hormonzavarok is a végére.

Hasi/hüvelyi ultrahang, kenetminták, vérvétel, majd egy több hetes gyógyszeres kúrát kaptam.

Lekopogom azóta nincs gondom vele (2,5 éve volt), időben kell segítségért fordulni.

Remélem jobban vagy azóta:)


N/29

2022. febr. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Hétfőn megyek nőgyógyászhoz :)
2022. febr. 23. 19:43
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Semmi komolyat nem találtak
2022. márc. 1. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!