Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb. a 10. ciklusnapomtól...

Kb. a 10. ciklusnapomtól kezdve ovu tesztelek, ma már a 20. napon elkeseredve látom, hogy ugyanolyan halvány a csík, ahogy az előzőek. Létezik, hogy nem a legjobb tesztet választottam, vagy nincs peteérésem?

Figyelt kérdés
Kb. a 15-16. napokon vettem észre, hogy más a folyásom, mint a többi napokon, átlátszó, és sokkal több. Pár nap elteltével ez meg is szűnt. Köszönöm a válaszaitokat :)

2022. febr. 16. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, úgy 18 nap körül abba is hagytam mindig az ovu.teszteket... Aztán lett egy gyerekem, aki kb 22 - 24. napi (reménytelennek vélt) együttlétek valamelyikéből fogant. Nem tudtam, hogy nem középidőben ovulálok, hiszen éreztem, hogy fájdogál a hasam, sugárzik a szúrás a combomba, stb., aztán ugye: mégsem feltétlenül.
2022. febr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen hosszúak a ciklusaid? Mikor végzed a tesztet?
2022. febr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
30 napos ciklusaim vannak, 5 felé szoktam tesztelni, az már késő?
2022. febr. 17. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!