Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Szülés után mensi kinek hogy volt? Hosszabb lett valakinek? Nekem van egy 8 honapos kisfiam. Nem szoptattam,kb 1-2 hétig volt tejem. Vissza mentem,6hetes vizsgalatra minden ok volt. Viszont két hónapra rá jött meg. Utána volt h nem volt meg egy hónapig. Most meg megjött másfél hete,ebből 4-5nap erős volt,többi kevésbé. Egy hét után elmúlt,utána voltunk együtt a párommal hozzateszem nem durván… és ismét megjott. Valaki hasonló helyzetben?! Barnas Veres folyas,olyan mintha ismét megfele jonne. Szülés után 8 honappal is lehet még ilyen?!
2022. febr. 17. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szülés után szerintem nincs egy olyan nő sem, akinek pár hónapon belül rendeződik ez

Nekem utána szó szerint kettő hetente jött meg több mint fél éven keresztül, aztán volt hogy három hónapra elmúlott. (nekem bezavart valamennyire a szoptatás is, mert másfél évig szoptattam a kislányom)

Úgyhogy kb minden normális szerintem egy jó két évig szülés után a mensivel kapcsolatban. Egyébként azt olvastam, szülés után a méhnek is két évre van szüksége a teljes regenerálódáshoz.


Amit most írtál, szerintem az az lehet, hogy megjött a havid, elmúlt kis időre és az együttlétetek után kiürült a maradék alvadt vér ami még bent maradt. Így már én is voltam

2022. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, azt még hozzátenném, hogy szülés után kb másfél évre rá teljesen rendeződött a havim és azóta (5 éve lassan) napra pontosan jön meg minden hónapban.

Szülés előtt sose volt nekem rendszeres hetes tolódások voltak, de nekem a szülés nagyon beállította.

2022. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!