Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előtej szivárgása előfordulhat...

Előtej szivárgása előfordulhat terhesség nélkül is?

Figyelt kérdés
Háttérinfo: 20 éves lány vagyok, 4 hónapja szedek Sensonette fogamzásgátlót. Ma reggel kezdődött az előtej szivárgás, ezt leszámítva semmi más jel nincs, ami terhességre utalhat. A menzeszem is teljesen normális, a tablettát rendesen szedtem, párommal kivártuk azt a 2 hónapot a tablettaszedés megkezdése után. A mellemből nyomás hatására jön a folyadék, de alapból, magától is enyhén szivárog. A tabletta tájékoztatója említi, hogy előfordulhat galaktorrea (az emlők tejtermelése). Erről lenne itt szó? Ha igen, hogyhogy csak most jelentkezett?
2010. szept. 11. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Galactorrheát sokminden okozhat, mindenképpen menj vissza az orvosodhoz, ez nem játék.
2010. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot, mindenképp elmegyek dokihoz. Egy kérdést kihagytam viszont: holnap kellene elkezdenem az újabb levélnyi tablettát. Viszont mivel felmerül a lehetőség, hogy az okozza a dolgot, lehet, hogy inkább nem kellene folytatnom a szedést?


-a témanyitó

2010. szept. 11. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!