Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért pisilek véreset?

Miért pisilek véreset?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja vesztettem el a szüzességem, a héten pedig 3x is volt aktus. Az utolsó után nagyon görcsölt a hasam, be is szédültem. Szintén a napokban volt egy öngyilkossági kísérletek ahol rengeteg fájdalomcsillapítót vettem be. Ezen kivűl még nem tudom számít e de evészavaros vagyok. Szerintetek komoly a baj, csak ma kezdődött. 16/L

2022. febr. 19. 18:27
 1/7 anonim válasza:
82%
Ugy gondolom ,hogy orvoshoz kell fordulni ezzel.
2022. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 erogeen ***** válasza:
25%
Az általad leírt dolgok együtt elég nagy bajra utalnak. Az öngyi kísérlet oka érdekel. Az a gáz, hogy valamit nem tudsz feldolgozni, nem tudsz átlépni rajta. Normális barátokra, megértő pasira, vagy esetleg orvosra lenne szükséged. F
2022. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nemreg engedtek ki rehabrol mondvan h jol vagyok. Barataim vannak, pasira nincs szuksegem mert reszben miattuk vagyok ilyen. Pszichologushoz jarok.. Most egyrészt egy pali, másrészt anyamek es meg a zaklatom miatt probaltam megolni magam…
2022. febr. 20. 16:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs szükséged pasira akkor miért vesztetted el a szuzesseged es azóta miért szexeltél?? Ilyen allapotban amiben vagy nem kellett volna szerintem.

Ha vannak barátaid akkor tamaszkodj rajuk, segítsenek neked es keress egy normalis orvost aki segít is.


Ki az a zaklató? Hogy zaklat? Mit csinal??

2022. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Pasira nincs szükséged vs. elvesztetted a szüzességed és 3x volt aktus.


Legközelebb előre találd már ki, mit kamuzol.

2022. febr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2, abból a háromból csak az orvosra van szüksége mert csak ő tud segíteni. Te nem.
2022. márc. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 erogeen ***** válasza:
6! Én csak válaszoltam, mint bárki más. De segíteni bizony nem tudok.
2022. márc. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!