Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba elmúlik így mire...

Hüvelygomba elmúlik így mire megjön?

Figyelt kérdés
Múlthéten antibiotikumot kellett szednem,ami miatt tegnap furin éreztem magam ott lent.. ma kevés fehér folyásom volt,égő érzés,kicsi viszketés..délután ma felhelyeztem egy canesten unot (500mg) és gondoltam este is még felteszek egyet a biztonság kedvéért + krém.. mert holnap meg már megkell jönnie.. elfog múlni így? Nem "mossa" így ki a menzesz a gyógyszer hatását?
2022. febr. 21. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni előre hogy elmúlik-e. Nekem mikor gombám volt nem volt hatásos a canesten, emiatt elmentem nőgyógyászhoz.
2022. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem durva, akkor pont a menzesz fog rajta segíteni.
2022. febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem durva hálistennek

Régen is volt,szintén antibiotikum miatt,akkor szó szerint a sírás kerülgetett a fájdalomtó,égő érzéstől és viszketéstől,még a pisilés is fájt..most csak "furin" kellemetlen érzés..remélem segít rajta ha megjön

2022. febr. 21. 18:29
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Az exem megfertőzött a hüvelygombájával, elég soká tartott, mire az urológos kikezelt.
2022. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az uno-ból pont egy elég. A menstruáció pedig befejezi majd a tisztulási folyamatot.
2022. febr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ma reggel meg is jött, este betettem,reggelre kifolyt az uno de remélem ígyis hatásos,mondjuk már nem érzek semmit, de krémmel még kenegetem
2022. febr. 22. 10:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha reggelre jött meg, az pont jó, még pont nem tudta az unot kimosni. Kifolyik persze mindenképp reggelre.

Jobbulást!

2022. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,így felolvad és jó volt,de azt írta a betegtájékoztató,hogy több napig a hüvelyben marad,védőréteget képez,azért félek nem e baj így,hogy "kimossa"
2022. febr. 22. 11:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezen ráérsz majd még aggódni, ha esetleg menstruáció után érzel tüneteket. De szerintem rendben leszel.
2022. febr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!