Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba elmúlik egy idő után?

Hüvelygomba elmúlik egy idő után?

Figyelt kérdés

Vettem canestestet. A működés az, hogy az alapból sárga pálca ha bekékül, akkor bakteriális fertőzés, ha sárga marad, akkor vagy gomba, vagy nincs gond. Nekem belül viszket egy ideje a hüvelyem. Nem folyamatosan, hanem pl napi kétszer tíz percre, aztán elmúlik. Folyásom volt, de már ez sincs annyira és nekem amúgy is elég bő a folyásom normális állapotban is, így elég nehéz észre venni, ha más. A kérdésem lényegében az, hogy el tud múlni a gomba magától? (egyszer egy orvos azt mondta, hogy enyhe tünetekre nem kell rögtön gyógyszerrel tömni a testünket, mivel valamilyen szinten öngyógyítóak vagyunk). Valamint tudtok nekem ajánlani jó gomba elleni kúpot? A canesten kupokat nem szeretem, kétszer használtam kB öt éve és nem voltak túl jók. Micovag jó lehet?

Köszönöm szépen

22


2021. ápr. 5. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Vagy elmulik, vagy nem. Ha nem mulik el, akkor akár ugyesen meddővé is teheted magad a baromságoddal.
2021. ápr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magától nem múlik el. Az enyhe gombás fertőzés kezeletlenül súlyos, makacsabb gombás fertőzéssé fajul.

Szerintem minden ilyen esetben az a legbiztosabb ha az ember nem otthon kísérletezik, hanem az orvosra hagyja a diagnózist és a gyógymódot.

Én legalábbis nem mernék játszani vele.

2021. ápr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem.

Te magad állapítottad meg, hogy több mint valószínűleg gomba van a háttérben, de lebeszéled magad róla, hogy úgysem az, aztán meg mégis, de nem akarsz orvoshoz menni, de kéne valami gomba ellen?

Teljes a káosz.

Menj el nőgyógyászatra.

Ha ő is úgy ítéli meg hogy nem kell kezelés, mert "egyszer egy orvos azt mondta, hogy enyhe tünetekre nem kell rögtön gyógyszerrel tömni a testünket, mivel valamilyen szinten öngyógyítóak vagyunk", tanácsot adni akkor is tud.

2021. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom nem mindegy milyen típusú gomba... van amit legyőz a szervezeted, arra nem kell gyógyszer, felesleges. Van, amit nem és csak rosszabb lesz.
2021. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Magától nem múlik el.
2021. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy nálatok mi va, de nálunk nem fogadnak a nőgyógyászaton :D Korona miatt elkuldtek a fenébe. Nincs pénzem maszekra. Ezért fizettem ki a canestestet, ami megmondja, hogy gomba v bakteriális fertőzés.
2021. ápr. 5. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!