Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogyás miatt fájhat a mellem?

Fogyás miatt fájhat a mellem?

Figyelt kérdés
Elkezdtem edzeni 2 hónapja és fogytam is 3-4 kilót ami a melleimet is meglátszik. Mostanában ilyen izomláz szerű fájdalmat érzek a melleimben. Ez lehet a fogyástól hogy vesztett a súlyából? Másnak volt már ilyen?
2022. febr. 23. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Nem lehet, hogy a ciklusban ovuláció után vagy?Nekem ovu után pár nappal kezdődik egy ilyen fájdalom féle és menstruációig kitart.

Ha már több mint 3 hete fennáll, akkor targytalan a válaszom.

2022. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Edzéssel nem lehet 4 kg-ot fogyni 2 hónap alatt, ahhoz diéta kell, hacsak nem súlyosan elhízott vagy, de akkor meg tilos. A melled zsír, és kötőszövet, de izomszalagok tartják, amit edzéssel meg lehet erőltetni!
2022. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Walkenergie edzésről van szó, diétázni nem diétázom de fogytam 3-4kg-ot amióta járok ezekre az órákra. Nem vagyok túlsúlyos egyáltalán.
2022. febr. 23. 23:29
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem eszel szójas dolgokat? Attól nekem rogton bedurran a mellem. Csak azert kerdezem mert sok egeszsegesnek kikialtott etelt telinyomnak szojaval..
2022. febr. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem
2022. febr. 24. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
mennyi idős vagy?
2022. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
26
2022. febr. 24. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!