Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt olyan, aki endometriózisr...

Volt olyan, aki endometriózisra gyanakodott tévesen?

Figyelt kérdés
Van-e olyan, aki a tüneteiből erre gyanakodott, de a vizsgálatok azt állapították meg, hogy nincs erről szó? Mik voltak a tünetek, milyen vizsgálat volt?

2022. febr. 24. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Én. Menstruációkor borzasztó fájdalom ami véres, fájdalmas székeléssel járt együtt. Plusz, az MR vizsgálatnál is erre gyanakodtak. Megműtöttek, vettek még mintát is de a szövettan kimutatta, hogy semmi gond nincs. Orvos is mondta műtét után, hogy minden az ég világon rendben van.
2022. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De jó!! Bár kellemetlen, amit a mensivel kapcsolatban írsz, de örülök h nincs ilyen gondod.

Nekem nagyon enyhe tünetem van, mégis jellegzetes endo tünetnek gondolom, főleg mert akár tünetmentes is lehet, ezzel ma szembesültem és beparáztam rendesen, eddig csak ilyen súlyosabb fájdalmakról olvastam..

2022. febr. 24. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Van olyan is akinek az égvilágon semmi tünete nincs aztan 3-4. fokú endoja van.
2022. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt főleg nem értem, arra hogyan jönnek rá.. (ha nem petefészek v olyan területen van,camit lát a nőgyógyászati rutin uh)
2022. febr. 24. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!