Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó nőgyógyász Székesfehérváron...

Jó nőgyógyász Székesfehérváron vagy a környéken?

Figyelt kérdés

Sziasztok 21 éves vagyok nem vagyok terhes. Voltam már korábban több dokinál is a problémáimmal pl: erős vérzés, fájdalom, gyengeség, szédülés, gyakori vizelési inger, szabálytalan és rövid 21-27nap ciklus.

De mindig azt a választ kaptam kezdjek el tablettát szedni mert az majd beállítja. Nem vagyok orvos és nem akarok okoskodni de nekem egész kamasz koromban azt tanították még az iskolában az iskola orvos is, hogy a tabletta nem tesz jót a szervezettel sok a mellékhatás, meg azért a neten is van egy két cikk orvosok álltal írt cikk, hogy a hormonális fogamzásgátló eszközök tabletták, tapaszok, spirálok csak elfedik meg meghamisítják a problémát és a ciklust nem megszüntetik a bajt.

Meg eleve gyanús volt nekem hogy mikor elsőre mentem dokihoz még középiskolás koromban és elmondtam neki hogy ez szokott lenni és igen van barátom minden vizsgálat elött rögtön rávágta hogy akkor a legtökéletesebb megoldás a tabletta. (tudom higy ez azért is van hogy ne legyen nemkívánt terhesség a vége, vigyázzunk a fiatalokra mert ők a hormonjaik miatt nem látnak tisztán, de nekem akinek van egy problémája miérr nem lehet segíteni?)

Szóval olyan dokit keresek aki tudna nekem segíteni ebben.

Előre is köszönöm.



#orvos #nő #lány #nőgyógyászat #női egészség #nőgyógyászti vizsgálat
2022. febr. 24. 23:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Dr Bata Barnabás

Dr Csetényi Zsolt

Dr Schandl Márton

2022. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!