Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Darabos barna színű sokáig...

Darabos barna színű sokáig tartó menstruáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok az utolso 3 menstuációm óta tapasztalom hogy nagyon sokaig van meg (2het) alig jön és inkább barnás színű emellett pedig eleg sok ilyen nagyobb darab is távozik. Találkozott már valaki hasonlóval?

Nem diagnózist szeretnék tőletek mielőtt valaki hozzám vágná, csak érdekel más találkozott e már ilyen problémával.

Van már időpontom szakorvos sajnos csak 2es fel honap mulva tudok menni.


2022. febr. 28. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. Azt mondta az orvos azért ilyen barnás mert nem termel annyi hormont és mivel mindig csak kicsi jön így sokáig tart. Bár nálam tényleg hormonproblémák állnak fenn, de gondoltam azért leírom :)
2022. febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, valószínű nálam is ezért endokrinológus nőgyógyászhoz megyek. Még azt meg tudnád mondani hogy ezt tudták valamivel kezelni, hogy elmúljon?
2022. febr. 28. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:

2 és fél hónap????? Jézusom.

Keress masik orvost aki tud időpontot adni sokkal előbb. Ez nagyon sok idő.

Egyébként ez valami hormonproblema lesz.

2022. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nálam csak a fogamzásgátló segít. A legerősebb vérzéscsillapítókat szedtem, semmit nem hatottak.
2022. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!