Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet szifilisz?

Ez lehet szifilisz?

Figyelt kérdés

Néhány napja találtam egy sérülést a nemi szervem környékén, ahol a comb kezdődik, a hajlatban. Kb 1 cm-es.

Olyan, mintha megvágtam volna borotvával. Amin nem lepődnék meg, naponta borotválom ott magam.

5. napja figyelem, nem vérzett, de a hám sérült.. gyógyul, ugyanúgy ahogy egy seb amit mondjuk a lábszáramon ejtek borotvával. Vékony varrattal, ami ma le is esett.


Viszont olvastam, hogy a szifilisz egy fekélyes seb. Ez lehet az?


2022. márc. 1. 23:22
 1/5 anonim válasza:
100%
Kb. esélytelen, hogy az szifilisz legyen.
2022. márc. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dugtal koton nelkul?
2022. márc. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem dugtam koton nélkül az elmúlt 2 hónapban..
2022. márc. 1. 23:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Már hogy lenne szifilisz egy pici karcolás? Hány pasival voltál az elmúlt 3 hónapban, hogy ez jut eszedbe?
2022. márc. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szifiliszes fekély nem fájdalmas egyáltalán, viszont mélyebb, mint egy hámsérülés. Ha nem volt az elmúlt 2 hónapban szexuális kapcsolatod, akkor kb. lehetetlen, hogy szifilisz legyen, mert a fekély az egyik legelső tünet, ami megjelenik fertőzést követően.
2022. márc. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!