Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Mi lehet ez? Nagyon aggódom. (lent)

Próbálom szépen kifejezni magam.

Szóval nő vagyok,és hétfő óta elkezdett olyan érzésem lenni,mintha megvágtam volna magam ott lent...

Azt hittem a borotva,lefújtam octenisepttel,nem foglalkoztam vele.

Tegnap már olyan elviselhetetlen fajdalmaim voltak,hogy nem tudtam magam megtörölni sírás nélkül,nem tudtam ülni...

Ma úgy döntöttem ‘magam alá nézek’...

Több apró gennyes pontocska,és gennyes vágás szerű sebek vannak lent...

Utána olvastam kicsit,amit nem kellett volna,mert most teljes pánikban vagyok...

Ami esetleg számíthat,sok gyógyszert szedek,köztük másfél hónapja Azaliat is,illetve le van gyengülve az immunrendszerem..

Mi lehet ez???

Holnap reggel megyek orvoshoz,de nem bírom ki addig idegileg😭

Keress kérdéseket hasonló témákban: nemi betegség, tripper, kankó, szifilisz, herpesz, HPV, nőgyógyász

máj. 16. 21:18  Privát üzenet  

A válasz
A fent leírtak alapján ezt eldönteni nem lehet. Majd holnap a doki megmondja.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 16. 22:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,kiderült... lamolepet szedek amire régen volt allergiás reakcióm,ez elvileg Steven Johnsons szindróma...

# 2/2Időpont máj. 16. 23:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy kis csomó a mellemben ami biztos nem tej csatorna vagy ilyesmi. Mitől? Aggódom kéne?
Mensi szerint 6 hetesen csak petezsákot látott az orvos. Ez normális? Aggódom.
Anya állandóan hány a slejmtől. Ez normális? Aggódom érte.
Másnál is jelentkeztek terhesség alatt hüvelyi baktériumok? A terhességem eleje óta, folyton van valami baci a tenyésztésemben, pedig tényleg mindenre oda figyelek. Már vagy a 4....
Jelenleg 20 hetes terhes vagyok es tegnap voltam 4d ultrahangon es a peteűrben találtak egy nagy menyisegű sludget hogy micsoda lehet? Közben ürülget is mert vérzek hol piros hol...
Miért fáj a kisajkam belső fele a bemenetnél? Nagyon aggódom

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!