Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez is lehet hüvelygomba + kérdés?

Ez is lehet hüvelygomba + kérdés?

Figyelt kérdés

4napja voltunk együtt párommal. Babát tervezünk. Naptár szerinti legesélyesebb nap volt.

Ma használtam canesen unot. Ez lehet bármilyen rossz hatàssal a pròbálkozásunkra?


Többször volt már hüvelygombám. Szinte minden évben elkapom egy strandolás alkalmával. De most nem tudom jò e a megérzésem.

Égő viszkető érzés és enyhe fájdalom. Viszont a darabos, fehér folyás ami szokott lenni az most nincs. Sőtt van hogy olyan száraz lent hogy azért is fáj.

Ìgy folyás nélkül is lehet hüvelygomba? Doki 2hét múlva fogadna csak......



2022. márc. 2. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A teherbe esésre semmilyen hatással nincs sem a gomba, és a kezelés sem. Nem ártana hüvelyi probiotikum is, lehet csak felborult a hüvelyflórád.
2022. márc. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már mindegy, elhasználtad a tabit, nem? Ha elmúlik, akkor az volt, ha nem múlik, akkor lehet! hogy más van a dologban. Ha megint jelentkezik, érdemes dokihoz menni.
2022. márc. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hólyag nincs valahol? Nehogy herpesz legyen :( nekem egyszer volt, igy kezdodott.
2022. márc. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nincs hòlyag.

Reggelre jelentősen csökkent a viszketés. Enyhe viszketés maradt. A fájdalom viszont teljesen elmùlt.

Az 1napos verziòt javasolta a gyògyszertáros ìgy azt használtam

2022. márc. 2. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!