Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért késett és most miért...

Miért késett és most miért nem normális a menstruációm?

Figyelt kérdés
Egy hete elkezdett viszketni a hüvelyem és a bemenet bedagadt. Nem kértem nőgyógyásztól időpontot, mert péntekre kaptam volna viszont akkor kellett volna megjönnie (fogamzásgátlót szedek). Így hét elején használtam Canesten kúpot és krémet is. Szombaton megjött de nagyon kevés, majdnem semmi. Van összefüggés a lehetséges hüvelygomba és a kevés menzesz között? (Rendesen szedem a gyógyszert)

2017. jún. 3. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj időpontot. Az sem biztos, hogy gomba. :/
2017. jún. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként a menstruáció nem szokott napra pontos lenni. Én egyébként néha azt csinálom nyaralás előtt, hogy jó erősen rámarkolok egy egysoros fésűre, úgy hogy a fogai a kézközépcsontjaim fölött legyenek, és pár percig úgy tartom, utána megjön. Nem hiszem egyébként, hogy a hüvelygombának bármi köze lenne a petefészkedhez, hogy mikor löki ki a petesejtet...
2017. jún. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De amint mondtam szerintem kérj időpontot itt gyk-n nem biztos hogy jó válaszokat kapsz.
2017. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 és fél éve szedek és idáig mindig ugyanazon a napon jött meg, ezért aggódom. Köszönöm szépen:)
2017. jún. 3. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!