Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Missed ab utáni első mensi?!

Missed ab utáni első mensi?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 hetes missed ab után, 28 napra elkezdtem barnázni, vérezni. Wc papíron látszódott.

Ma már vérzés (29. Nap) is volt, főként a wc papíron. De a szokásos mensi első napján mindig görcsölök! Most egyáltalán semmi.

Néha ilyen nyálkás (nyúlós) barnás darabot láttam benne. Olyan nyúlós mint ovukor.

Se görcs se semmi nincs. Mütét után 4. Napon erős görcseim voltak. Méhösszehúzódás. Ekkor átnéztek nagyon alaposan, mindent rendben találtak. Azt mondták összehúzódott rendesen :)

Most ez a mai “mensi” beindul majd vajon? Ez ugye nem jelent gondot?



2022. márc. 2. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális.
2022. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2022. márc. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Voltam 6 hetes kontrollon, ahol a doki mindent rendben talált. Azt is mondta lehetünk együtt, védekezni sem kell.

Engem nem nyugtatott meg. A mensim még mindig nem jött meg, viszont barnázgatok.

Bejelentkeztem másik orvoshoz is.

Védekezéssel leszünk együtt a párommal, hiszen én nekem ez így nem tiszta. Azt mondta 1 hónapon belül kell még megjönnie, hiszen a hormonok felborultak most teljesen..

2022. márc. 18. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!