Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Missed ab után mennyit kell...

Missed ab után mennyit kell várni? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. Február 7.en sajnos 7 hetesen elveteltem amit mutettel fejeztek be. Egyszerűen semmit nem mondtak meddig ne legyünk együtt mikor próbálkozhatunk újra. 2 hétig nem voltunk együtt, most mikor újra együtt voltunk, nem védekeztünk. Baj lehet? Van olyan akinek ebben(sajnos) van tapasztalata? Nem tudom hogy baj e hogy védekezés nélkül voltunk együtt, ha esetleg terhes lettem gond e. 3 hét telt el a műtét óta, nem jött még meg a mensim se, nem tudom azt sem hohy mikor kellene. 7.en fogok menni az első kontrollra hétfőn. Köszönöm ha válaszoltok :)

2022. márc. 1. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Ez felelőtlenség így... Minimum egy menstruációt várni kell ilyenkor.
2022. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A műtétem napján haza jöhettem, kérdeztem az orvost miért lehetett ez, nem válaszolt kb semmit, kezembe nyomta a zárójelentést, és elsetalt
2022. márc. 1. 21:10
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát az nekem azért logikus lett volna,hogy a kontrollt meg kéne várni az együttléttel.Nemhogy a védekezés nélkülivel,de úgy mostmár mindegy,de én nem játszanék a tűzzel.
2022. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lehet rá esély hogy terhes lettem? És ha igen, baj lehet belőle? Egyébként nagyon nehezen jött össze a baba, mindenféle gyógyszerek hatására 2 év után. Ezért nem gondolom hogy most újra sikerült volna egyből?!
2022. márc. 1. 21:27
 5/13 A kérdező kommentje:
De ha úgy is lett hogy terhebe estem, veszélyes lehet?
2022. márc. 1. 21:38
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy baj lesz. Van aki nem vár.

Egyébként 3 hónapot szoktak javasolni.

2022. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

2 hete kaparták meg belül a méhed. Azért az még elég friss.

Én biztos vártam volna még de hát te tudod.

2022. márc. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mostmár utólag bánom. S félek is. Csak az az egy nyugtat talán hogy 2 év volt mire sikerült és csak gyógyszerekkel, akkor majd csak nem most sikerül hirtelen a semmiből..
2022. márc. 1. 22:42
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
3 hónapot minimum várni kell.
2022. márc. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia

Nem kell aggódni. Ha esetleg a megtermékenyítés sikeres és a méhed olyan állapotú még akkor így se tud beágyazódni.

Nem követtél el főben járó bünt. Egyébként az első mensi után lehet próbálkozni.

2022. márc. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!