Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők,lányok!Ez a menstruáció...

Nők,lányok!Ez a menstruáció mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
(Ha valakit érdekel,hogy miért kérdezem, inkább privátban írnám a problémámat)17/F
2022. márc. 3. 21:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
95%
Ember függő. Az enyém kb. 5-6 napig tart, de az utolsó pár nap már nem olyan vészes, mint az első kettő.
2022. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
írd
2022. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
2-7 nap általában, de ha problémája van tarthat tovább.
2022. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz.
2022. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna,hogy bárkit is érdekel a téma de többeket is ezért inkább elmondom egyszerre mindenkinek itt,mi a helyzet. Barátnőmmel 5 hónapja vagyunk együtt,eddig akárhányszor felhozom neki a szex témát,mindig azt mondja hogy most éppen megvan neki,nem érzi jól magát.Én úgy voltam eddig vele,hogy rendben van,az egészség mindennél fontosabb,viszont olyan 3 hónapja komolyabb a kapcsolatunk,együtt élünk,és kissé zavar,hogy mintha kifogás lenne ez az egész.Megpróbáltam vele beszélni,de nem tudom mi lehet vele, akárhányszor "kezdeményezek" neki mindig ez a mondanivalója.Ő 18,én 17.
2022. márc. 3. 22:24
 6/11 anonim válasza:
Beszélj vele. Ha pedig továbbra is úgy érzed, hogy nem őszinte, figyeld meg, hogy fogynak-e a tamponok, betétek.
2022. márc. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet,és a válaszokat is,nem gondoltam volna hogy egyszer kutakodni kell utána az igazságért...
2022. márc. 3. 22:31
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell utana kutakodnod, egyertelmuen nem akar veled szexelni, ha minden egyes alkalommal allitolag menstrual, amikor arra kerulne a sor.

Nem, ilyen nincs :DD

Az a nagy kerdes, hogy miert nem oszinte veled es miert nem tudtok normalisan beszelgetni.

2022. márc. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

A helyedben nem kutakodnék, nyilván nem menstruál állandóan, ha meg igen, akkor orvosi segítségre van szüksége.

2 gyerek 5 hónapos kapcsolatban miért költözik össze, ezt hogy engedhetik meg a szüleitek? Nem lehet, hogy nem is olyan nagy a szerelem, csak kihasznál téged?

2022. márc. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3-7 napos szokott lenni, de ez mindenkinél változó.
2022. márc. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!