Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ettől hasmenés?

Lehet ettől hasmenés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hüvelyi fertőzésre szedek most már 7.napja hüvelykúpot. Ezen kívül tegnap kezdtem el egy teljesen új fogamzásgátlót szedni az endometriózisomra.


Valamelyik ezek közül okozhat hasmenést? Tudom a hüvelykúp “máshova megy”, de nem tudok mire gondolni, vagy ez, vagy a tegnap bevett fog.gátló. Elnézést a részletekért csak hátha fontos: a széklet színe is megváltozott, világosabb, sárgásabb kicsit. Más problémám nincs jelenleg. Csak kicsit megijedtem ettől most.


Köszönöm szépen aki tud segíteni.



2022. márc. 4. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Olvasd el a betegtájékoztató, ott felsorolják mit okozhat. Mondjuk ez már szedés előtt alap lenne.
2022. márc. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elolvastam.. és nem volt benne. Azért kerdeztem mert többször volt nálam olyan mellékhatása gyógyszereknek amik nem szerepeltek a tájékoztatóban.


De köszi a hatalmas segítséget.

2022. márc. 4. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Mert mit vártál? Hogy látatlanban tudja egy rakás idegen hogy te mire vagy érzékeny? Na ne szórakozz... Nme törik le a kezecskéd ha felhívod az orvosod, és neki jelzed.
2022. márc. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Neked sem törik le a kezecskéd ha tovabbgorgetsz, ha olyan kérdéshez érkezel amire nem tudsz választ adni. Szerinted, ha meg tudnám kérdezni az orvosom, már nem tettem volna meg? 😊

Képzeld egyébként nem kell hogy tudja bárki mire vagyok érzékeny. Elég ha volt valakinek hasonló tapasztalata és azt megosztja velem. Ilyen egyszerű.

2022. márc. 4. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!