Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az utóbbi időben a saját...

Az utóbbi időben a saját lábamra álltam, azaz mindent magamnak fizetek. Rájöttem hogy mennyire drága is a gyümölcslé/teák/cukros üdítők amit eddig ittam. Úgyhogy elkezdtem inkább csapvizet inni, lehet hogy ettől lett bajom?

Figyelt kérdés
Mert az utóbbi egy hétben ment a hasam, lehet hogy véletlen egybeesés és elkaptam valamit, de lehet az hogy ettől lett bajom? Vagy nem szokott hozzá a gyomrom?

2021. szept. 21. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
A csapvíz teljesen tiszta, még jobb is, mint a műanyagos flakonos víz, hiszen az részben műanyaggal szennyezett. Nem hinném, hogy a csapvíztől lenne bármi bajod.
2021. szept. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet semmi bajod a víztől. Amit eddig ittál, az volt egészségtelen.
2021. szept. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én még most is gyanakszom, azóta kipróbáltam, hogy nem a lakásomban engedek vizet, hanem a munkahelyemen, és érezhető külömbség volt a kettő között, ez hogy lehet?
2021. szept. 24. 17:27
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyed ugyanabba a városba van, ahol laksz? Közel laktok egymáshoz? Több pont is lehet, ahonnan jön a víz ez is számíthat. Például itthon nagyon jó a csapvíz, teljesen iható, jó ízű, de ha már elmegyek egy másik városba, például ahol Egyetemen voltam régebben, ott az albérletben ihatatlan volt a csapvíz. Más a víztisztító üzem ... Ugyan attól függetlenűl, hogy rossz ízű a csapvíz még tiszta és nincs benne szennyeződés.


Ahogy már mondtam: Semmi baja a csapvíznek, nem attól vagy rosszul.

2021. szept. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A Balatonnál egész más az íze a víznek, mint Pesten. De attól még mindegyik ugyanolyan jó, ugyanolyan tiszta. De az egyik a Balatonból van, a másik meg a Dunából, az is számíthat.

Mindenesetre nem a víztől megy a hasad, az biztos. Talán inkább az utóbbi egy hétben kezdi érezni a szervezeted, hogy önállósodtál, ami miatt talán már nem étkezel olyan rendszeresen, mint korábban, és az viseli meg. Vagy bármi kis vírus, a stressz, stb.

2021. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármitől mehetett a hasad amúgy. Akár egy rosszul átsütött hús (szalmonella) ..stb
2021. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak vizszuro kancsok, próbáld ki.
2021. szept. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igaz, lehet attól van, hogy kicsit furcsa amolyan stresszes érzésem van, nehéz megszokni hogy nem vár anyám vacsorával :D
2021. szept. 25. 19:49
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Miert volt szükség elkoltozni? Mennyi idős vagy? Otthon is lakhatnal, adsz be pénzt aztan kész.
2021. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az elköltözés otthonról van akkora stressz, hogy egy nőnek az amúgy rendszeres ciklusában is okozhat kavarodást, úgyhogy simán lehet attól a hasmenés is, de majd lassan helyrerázódsz.

Próbálj meg valami rendszert vinni az önálló életedbe! Ha nem fér bele, hogy főzőcskézz, akkor is legyen minden napra valami meleg kajád: vedd meg készen, ha úgy praktikusabb, de ne csak összevissza egyél állandóan!

2021. szept. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!