Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan segítsek a menstruációs...

Hogyan segítsek a menstruációs fájdalmaimon? Gyógyszeren kívül?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem menstruáció előtt is,már kb 2 héttel erős hasigörcseim szoktak lenni. Nagyon sokat kinlodok így hasfájás téren. Illetve a lábam is egy oldalt fáj mindig tehát a jobb oldalon görcsöl mindig a hasam,és a jobb lábam is fájni szokott mellette. Menstruáció alatt pedig rengeteg verzesem van, és első két nap borzasztó fájdalmas. Ott is fáj nekem tehát a hüvelyem. Meg gyomorégés szokott mellette társulni mostanában,és innen tudom hogy megfog jönni. Nem szültem még nem is szexeltem még soha. Szűz vagyok. Mit tehetnék hogy ez változzon? Mármint az erős fájdalmakra gondolok,amik már jóval előbb jelentkeznek mint a menzesz.Mert hiába mentem orvoshoz, igaz nem ezzel a problémával de két orvosnál is voltam akkor sem foglalkoztak velem. Olyan gyógyszert írt az egyik ami befolyásolta a menzeszt sokkal előbb megjött mint kellett volna. Meg olyan gyógyszert írt amit szűzen nem lehet használni. Meg megkérdezte szültem e már gyereket mikor előtte saját szemével látta a monitoron hogy szűz vagyok. A másik meg gyógyszert sem írt, azt mondta fürödjek betadinos vízben ha fáj a hasam
2022. márc. 8. 11:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

"Meg olyan gyógyszert írt amit szűzen nem lehet használni."


Mi a neve ennek a gyógyszernek??? Életemben nem hallottam ilyesmiről....

2022. márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom már ilyen hosszú rudak voltak amibe valamilyen kenőcsöt kellett tölteni de ilyen hosszú rudak voltak amit fel kell helyezni magamnak na akkor azt hogy tegyem fel ha szűz vagyok???
2022. márc. 8. 11:18
 3/20 anonim ***** válasza:
8%
Állítólag az orgazmus enyhíti a fájdalmat.
2022. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Miss Endzsi ***** válasza:
65%
Forró vizespalack.
2022. márc. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

2: húha, ezek szerint te nem vagy tisztában a tested működésével...???


Tampont is fel lehet tenni szűzen! Szerinted hol jön ki a menstruációs vér, ha nincs nyílás "ott lent"....????

2022. márc. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%

2. Mivel már jártál orvosoknál, gondolom annyira nem vagy fiatal, mint amennyire buta...

"azt hogy tegyem fel ha szűz vagyok???"

Simán, aranyom. Attól, hogy szűz vagy, a hüvelyed még nincs összenőve. Tudod, van rajta egy lyuk. Na azon keresztül kellett volna felraknod a hüvelyben használandó készítményt.

Ha ilyen fájdalmaid vannak és ennyire erős a vérzésed, akkor egy nőgyógyászt kell felkeresned, lehetőleg olyat, aki ért az endometriózishoz is, mert ez kicsit arra hajaz.

2022. márc. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

Mi az, hogy hogy? Tudod ugye, hogy a szuzhartya nem egy zart, kemeny bordarab? Van rajta egy lyuk, kulonben a menstrualni se tudnal.

De ezt a kupot valami fertozesre irtak? Vagy mire? Csak mert eros gorcsokre nem kupot szoktak irni. Meg ha nem ezzel a problemaval mentel, akkor nyilvan nem derult ki mi bajod van, gondolkozz mar egy picit :D

Mindenkeppen menj orvoshoz, az nem normalis, hogy mar 2 hettel elotte kezdodik a fajdalom.


Egyebkent ha gorcsolsz, nyugodtan vegyel be gyogyszert, nem lesz tole semmi bajod.

2022. márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát aranyom akkor dugjal fel magadnak nagy műfaszt én nm fogom magamnak átszakitani mert az a gyógyszeres rúd átment volna rajta. Tampont sem használok addig amíg szűz vagyok. Lehet ti felnyomkodtatok magatoknak mindent szűzen is de én nem fogok. Ez nem azt jelenti hogy nem vagyok tisztában a testem működésével.☺️☺️☺️☺️
2022. márc. 8. 11:42
 9/20 A kérdező kommentje:
Gyulladásra írták de azért fáj a hasam mert gyulladásban van valamim itt alul.
2022. márc. 8. 11:44
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

Ajjaj.... Houston, we have a problem...


:-D


Szerintem nem a menstruációs fájdalom a te legnagyobb problémád!

2022. márc. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!